mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > 1000 dolarów rabatu dla posiadaczy Volkswagenów od...

1000 dolarów rabatu dla posiadaczy Volkswagenów od...

...Fiata! Tak, wzrok Was nie zawodzi. Włoski koncern przygotował specjalną ofertę na rynku amerykańskim, dla klientów, którzy zastanawiają się nad zakupem auta marki Fiat lub Chrysler. Muszą oni spełnić jeden warunek - jeździć Volkswagenem.

1000 dolarów rabatu dla posiadaczy Volkswagenów od...
Szczegóły rabatu mówią, że klienci, którzy zdecydują się na zakup auta marki Chrysler lub Fiat, a do tej pory jeździli Volkswagenem dostaną u dilera zniżkę w kwocie 1000 dolarów. Co ciekawe, zainteresowani nie muszą sprzedawać lub też oddawać w zamian swojego auta rodem z Wolfsburga.

Taki zabieg może zaostrzyć kontakty pomiędzy Wolfsburgiem, a Turynem. Ostatnio szefowie obu marek nie zgodzili się m.in. co polityki w sprawie rynku europejskiego. Sergio Marchionne po raz kolejny został wybrany przewodniczącym Europejskiego Stowarzyszenia Producentów Samochodów, a to nie pasuje Volkswagenowi.

Szefowie Volkswagena od dłuższego czasu są skonfliktowani z Marchionnem w sprawie polityki, jaka panuje na rynku europejskim oraz na rynku chińskim, gdzie Volkswagen najpierw krytykował bezprawne wykorzystywanie przez chińczyków podzespołów z Wolfsburga, a następnie podpisał przedłużenie kontraktu z Chińczykami.

Symboliczny rabat 1000 dolarów to swoisty pstryczek w nos dla Volkswagena. Nic tylko czekać, w jaki sposób na tę małą zniewagę odpowie koncern z Wolfsburga.

Podobne wiadomości:

Fiat Tipo S-Design już w polskich salonach

Fiat Tipo S-Design już w polskich salonach

Aktualności 2017-08-30

Volkswagen Golf VII po tuningu ABT

auto motor i sport 0000-00-00

Nowa generacja jeszcze na dobre nie trafiła do salonów a nadworni tunerzy już zabierają się do roboty – oto projekt Golf VII od ABT.

Komentuj:

~RF 2012-12-11

jak dla mnie to nic innego jak reklama VW a nie pstryczek. Samo ulokowanie nazwy VW w reklamie innej firmy jest już reklamą dla marki z Niemiec. Można tez taka reklamę odczytać tak "masz VW a więc potrzebujesz mniejszego Fiata 500" (bo tylko ten Fiat jest tam oferowany.) Ciekawe też co poczuje klient kupujacy Fiata a nie mający VW? Zapewne szczęśliwy nie będzie i pomyśli że robi sie go w konia. Amerykanie nie maja takiego poczucia humoru jak europejczycy z południa a więc ta reklama polegnie tak jak kiedys reklama polskiej wódki. tez miała podtekst ale amerykanie nie lubia poddtekstów bo sie boją że moga je źle zrozumiec i beda wyśmiani.

Pacio 2012-12-11

Ciekawe jaki będzie odwet.... VW z zniżką 2000 tyś dorar

~Janek 2012-12-11

Już nie mają czego wymyśleć

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Citroen C3 Aircross Citroen C3 Aircross