mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > 1000 razy Tata w Polsce

1000 razy Tata w Polsce

Od momentu debiutu marki Tata na polskim rynku minęło już trochę czasu. Parę dni temu do rąk klienta trafił tysięczny samochód marki Tata na polskim rynku. Był to czarny moel Xenon z podwójną kabiną.

1000 razy Tata w Polsce

W salonie Tata Motors Ewa Szpot w Swarzędzu została podpisana umowa nr 1000 na zakup pojazdu marki Tata. Tym wyjątkowym dla indyjskiej firmy klientem został Tomasz Nowak, który zdecydował się na model Xenon z podwójną kabiną, napędem na cztery koła.

"Wybrałem ten pojazd, bo jest on niedrogim samochodem o charakterze użytkowym z napędem na 4 koła. Będzie mi służył pomocą w firmie remontowo-budowlanej, jak również od czasu do czasu wykorzystam jego możliwości terenowe.” – powiedział Tomasz Nowak odbierając z rąk  Yusuke Miki, prezesa Marubeni Motors Poland.

"Cieszy mnie fakt, że jako tysięczny zakupiony został model Xenon – pojazd użytkowy z napędem 4x4; pojazd z segmentu na którego rozwoju szczególnie nam zależy. Tata Motors jest niewątpliwie specjalistą w dziedzinie pojazdów użytkowych, również z napędem na 4 koła.” – dodał prezes Yusuke Miki.

Zobacz koniecznie: Wszystko o Tata Xenon Wszystko o Tata
Tematy w artykule: Tata Tata Xenon rekord

Podobne wiadomości:

Rekord Guinessa Hondy Civic w zużyciu paliwa

Rekord Guinessa Hondy Civic w zużyciu paliwa

Aktualności 2015-07-07

Wpadka Tata Motors z nazwą modelu

Wpadka Tata Motors z nazwą modelu

Aktualności 2016-02-24

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.