mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > 10 lat Kirchhoff Polska

10 lat Kirchhoff Polska

Firma  Kirchhoff Polska S.A. w Mielcu obchodziła 10. rocznicę rozpoczęcia działalności produkcyjnej. Przez 10 lat działalności w Polsce firma zainwestowała 105 mln euro w fabryki w Mielcu i Gliwicach. W tym roku na inwestycje w Polsce przeznaczono kolejnych 20 mln euro.

10 lat Kirchhoff Polska
Mimo kryzysu w branży samochodowej Kirchhoff systematycznie zwiększa sprzedaż swoich produktów. Obroty firmy w Polsce za rok 2008 wyniosły ponad 130 mln euro. Dziś w samym Mielcu fabryka zatrudnia 680 osób. Po wakacjach mielecki zakład planuje zatrudnić kolejnych pracowników. W trakcie oficjalnych uroczystości otwarto nową halę produkcyjną wyposażoną w najnowocześniejsze prasy do tłoczenia elementów nadwozi samochodowych.
 
Na jubileusz 10-lecia istnienia do Mielca przyjechali członkowie rodziny właścicieli grupy Kirchhoff z seniorem rodu d r Jochenem Kirchhoffem, prezesem zarządu  Kirchhoff Automotive Arndtem G. Kirchhoffem oraz członkiem zarządu Wolfgangiem Kirchhoffem.
 
Podczas konferencji prasowej z udziałem wojewody i prezesa Kirchhoff Polska Janusza Sobonia Arndt G. Kirchhoff przekonywał, że w polskich zakładach koncernu zatrudniani są wyłącznie Polacy a sukces firmy na trudnym rynku motoryzacyjnym opiera się na trzech filarach: kompetencjach pracowników, zaufaniu klientów i najwyższej jakości produktach.

Kirchhoff – to mająca 220 lat historii rodzinna firma, działająca dziś w ramach międzynarodowej grupy Kirchhoff Automotive, która jest wiodącym producentem części i komponentów dla przemysłu samochodowego. Firma współpracuje z takimi znanymi markami jak Ford, Volkswagen, Suzuki, General Motors, Skoda, Audi, Porsche, Daimler, BMW, PSA.

Podobne wiadomości:

Kolejna fabryka części samochodowych w Polsce

Kolejna fabryka części samochodowych w Polsce

Aktualności 2017-10-26

Droga S19 z unijnym dofinansowaniem

Droga S19 z unijnym dofinansowaniem

Polskie drogi 2016-02-19

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Importer niemieckiej marki opublikował właśnie cennik nowego Audi A6. Samochód będzie dostępny na początek w silnikiem benzynowym i wysokoprężnym. Cennik otwiera kwota 296 600 zł.