mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > 10 lat TRI w Polsce

10 lat TRI w Polsce

W 2010 roku firma TRI (Poland) obchodzi 10-lecie rozpoczęcia działalności w Polsce. Firma posiada swój zakład w Wolbromiu gdzie produkuje części motoryzacyjne m.in. dla Toyoty, Peugeota czy Citroëna .

10 lat TRI w Polsce
- 10 minionych lat – to długa droga, której nie sposób nie docenić. To zarówno dynamiczny rozwój firmy, czas wdrażania nowych technologii, integrowania się cech polsko-japońskich, ale również trudności i wyzwania. Dlatego jesteśmy dumni z faktu, że udało się zbudować solidną firmę, która cieszy się zaufaniem klientów oraz na stałe wpisała się w środowisko lokalne. I pomimo faktu, iż obecna sytuacja na rynku motoryzacyjnym zmusza nas do poszukiwania nowych rozwiązań w celu utrzymania wysokiej pozycji, odczuwamy wielką satysfakcję, że udaje nam się sprostać wyzwaniom stojącym przed TRI (Poland)- podsumowuje TRI Poland.

TRI (Poland) to firma należąca do światowej grupy producentów części samochodowych TOKAI RUBBER INDUSTRIES GROUP. Koncern TOKAI powstał w Japonii w 1929 roku i szybko stał się liderem w produkcji antywibracyjnych. Siedziba firmy znajduje się w Komaki City. Produkcja TRI obejmuje części do: samochodów, sprzętu transportowego, maszyn przemysłowych oraz maszyn górniczych. TRI dostarcza podzespoły dla przemysłu IT.

Podobne wiadomości:

Kolejna fabryka części samochodowych w Polsce

Kolejna fabryka części samochodowych w Polsce

Aktualności 2017-10-26

Autostrada A2 - trzeci pas w przyszłym roku

Autostrada A2 - trzeci pas w przyszłym roku

Polskie drogi 2017-10-16

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.