mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > 10 lat TRI w Polsce

10 lat TRI w Polsce

W 2010 roku firma TRI (Poland) obchodzi 10-lecie rozpoczęcia działalności w Polsce. Firma posiada swój zakład w Wolbromiu gdzie produkuje części motoryzacyjne m.in. dla Toyoty, Peugeota czy Citroëna .

10 lat TRI w Polsce
- 10 minionych lat – to długa droga, której nie sposób nie docenić. To zarówno dynamiczny rozwój firmy, czas wdrażania nowych technologii, integrowania się cech polsko-japońskich, ale również trudności i wyzwania. Dlatego jesteśmy dumni z faktu, że udało się zbudować solidną firmę, która cieszy się zaufaniem klientów oraz na stałe wpisała się w środowisko lokalne. I pomimo faktu, iż obecna sytuacja na rynku motoryzacyjnym zmusza nas do poszukiwania nowych rozwiązań w celu utrzymania wysokiej pozycji, odczuwamy wielką satysfakcję, że udaje nam się sprostać wyzwaniom stojącym przed TRI (Poland)- podsumowuje TRI Poland.

TRI (Poland) to firma należąca do światowej grupy producentów części samochodowych TOKAI RUBBER INDUSTRIES GROUP. Koncern TOKAI powstał w Japonii w 1929 roku i szybko stał się liderem w produkcji antywibracyjnych. Siedziba firmy znajduje się w Komaki City. Produkcja TRI obejmuje części do: samochodów, sprzętu transportowego, maszyn przemysłowych oraz maszyn górniczych. TRI dostarcza podzespoły dla przemysłu IT.

Podobne wiadomości:

S5 Poznań-Wrocław - podpisano ostatnią umowę

S5 Poznań-Wrocław - podpisano ostatnią umowę

Polskie drogi 2016-05-18

S5 Leszno Południe-Kaczkowo - podpisano umowę

S5 Leszno Południe-Kaczkowo - podpisano umowę

Polskie drogi 2016-05-10

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek? Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek?