mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > 10-lecie w Delphi w Ostrowie

10-lecie w Delphi w Ostrowie

Fabryka systemów wymiany ciepła Delphi w Ostrowie Wielkopolskim obchodzi swoje 10-lecie. Przez ten okres zakład przeszedł prawdziwą rewolucje i dziś jest konkurencyjnym pod względem kosztów liderem technologii wymienników ciepła. Mająca perspektywy dalszego wzrostu fabryka dostarcza swoje produkty szerokiej gamie odbiorców branży motoryzacyjnej.

10-lecie w Delphi w Ostrowie

Produkty fabryki Delphi w Ostrowie montowane są w modelach samochodów takich marek, jak Opel, VW (w tym Audi i Porsche), Renault, Saab oraz Daewoo. We współpracy z włoskim oddziałem Delphi Diavia, zakład dostarcza swoje wyroby dla Lamborghini, Ferrari oraz Maserati. Ważnym klientem jest również rynek części zamiennych.

"W ostrowskim zakładzie Delphi mamy grupę inżynierów, którzy zajmują się projektowaniem i testowaniem wymienników ciepła" - mówi Dariusz Adamek, dyrektor fabryki Delphi w Ostrowie. "To oni są źródłem innowacyjnych rozwiązań. W ciągu ostatnich trzech lat nasi inżynierowie zgłosili już ponad 25 patentów".
 
W ramach koncernu Delphi ostrowska fabryka została wyróżniona za dostawy na najwyższym poziomie oraz brak reklamacji ze strony klienta.

Przeczytaj także:

Milion kolumn EPS z zakładu Delphi w Tychach (2006-11-02)

Luksus z ostrowskich zakładów Delphi (2006-08-02)

 


Podobne wiadomości:

Autostrada A2 - trzeci pas w przyszłym roku

Autostrada A2 - trzeci pas w przyszłym roku

Polskie drogi 2017-10-16

S5 Poznań-Wrocław - podpisano ostatnią umowę

S5 Poznań-Wrocław - podpisano ostatnią umowę

Polskie drogi 2016-05-18

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.