mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > 10-lecie w Delphi w Ostrowie

10-lecie w Delphi w Ostrowie

Fabryka systemów wymiany ciepła Delphi w Ostrowie Wielkopolskim obchodzi swoje 10-lecie. Przez ten okres zakład przeszedł prawdziwą rewolucje i dziś jest konkurencyjnym pod względem kosztów liderem technologii wymienników ciepła. Mająca perspektywy dalszego wzrostu fabryka dostarcza swoje produkty szerokiej gamie odbiorców branży motoryzacyjnej.

10-lecie w Delphi w Ostrowie

Produkty fabryki Delphi w Ostrowie montowane są w modelach samochodów takich marek, jak Opel, VW (w tym Audi i Porsche), Renault, Saab oraz Daewoo. We współpracy z włoskim oddziałem Delphi Diavia, zakład dostarcza swoje wyroby dla Lamborghini, Ferrari oraz Maserati. Ważnym klientem jest również rynek części zamiennych.

"W ostrowskim zakładzie Delphi mamy grupę inżynierów, którzy zajmują się projektowaniem i testowaniem wymienników ciepła" - mówi Dariusz Adamek, dyrektor fabryki Delphi w Ostrowie. "To oni są źródłem innowacyjnych rozwiązań. W ciągu ostatnich trzech lat nasi inżynierowie zgłosili już ponad 25 patentów".
 
W ramach koncernu Delphi ostrowska fabryka została wyróżniona za dostawy na najwyższym poziomie oraz brak reklamacji ze strony klienta.

Przeczytaj także:

Milion kolumn EPS z zakładu Delphi w Tychach (2006-11-02)

Luksus z ostrowskich zakładów Delphi (2006-08-02)

 


Podobne wiadomości:

S5 Poznań-Wrocław - podpisano ostatnią umowę

S5 Poznań-Wrocław - podpisano ostatnią umowę

Polskie drogi 2016-05-18

Autostrada A2 lepiej połączona z Poznaniem

Autostrada A2 lepiej połączona z Poznaniem

Polskie drogi 2017-10-27

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.