mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > 10 urodziny INTAP-u

10 urodziny INTAP-u

Intap jest jednym z czołowych polskich producentów foteli dla przemysłu motoryzacyjnego przeznaczonych do autobusów, mikrobusów oraz pojazdów specjalnych (pogotowia, policji, straży pożarnej). Firma nastawiona na dynamiczny rozwój zwiększa swój udział także na rynku europejskim.

10 urodziny INTAP-u

Jak informuje łódzki producent "wszystkie produkowane wyroby są w całości polską konstrukcją. Zgrana grupa konstruktorów i designerów czuwa nad dostosowaniem kształtów siedzenia tak, aby zapewnić jak największy komfort, bezpieczeństwo i jednocześnie, aby trafić w gusta zamawiających". Dodajmy, że producent zapewnia doradztwo techniczne oraz pomoc przy konfiguracji siedzeń, uczestnicząc w zamówieniu już od momentu wstępnej fazy projektu.

W ofercie Intap-u standardowa produkcja, na dodatkowe życzenie klienta może być rozszerzona o dodatkowe elementy jak: pasy bezpieczeństwa, podłokietniki, podnóżki, siatki i stoliki oraz dodatkowe funkcje (regulacja kąta pochylenia oparcia, wysokości podłokietnika itp.)

Łódzki producent nastawiony jest na dynamiczny rozwój oraz zwiększanie udziału w rynku. Dlatego też ciągle pracuje nad wdrażaniem do produkcji nowych projektów. Firma jest aktywna na rynkach zagranicznych: Czechy, Słowacja, Litwa, Łotwa, Niemcy, Francja, Szwajcaria, Europa Wschodnia. Rozszerza swoją działalność także na nowych, równie wymagających rynkach, takich jak Skandynawia.

Dodajmy, że firma Intap jako jeden z nielicznych polskich producentów posiada w Czechach swoje przedstawicielstwo. Od początku 2003 roku łódzki producent ściśle współpracuje z firmą F.C.S. Panax (firma rodzinna z siedziba w Tvrdosinie i biurem handlowym w Bratysławie). Współpraca zaowocowała w marcu ubiegłego roku powstaniem przedstawicielstwa Intap-u na terenie Słowacji i Czech.

Firma uznawana jest za wizytówkę Łodzi - w 2000 roku otrzymała nagrodę Prezydenta Miasta Łódź " Łódź proponuje" - dla najlepszych wyrobów produkowanych w Łodzi. Na początku 2003 roku Intap został uhonorowany godłem "Solidna firma 20


Podobne wiadomości:

S8 Łódź - Wieluń - działa pierwsza stacja benzynowa

S8 Łódź - Wieluń - działa pierwsza stacja...

Polskie drogi 2016-12-06

Przetarg na S14 ogłoszony

Przetarg na S14 ogłoszony

Polskie drogi 2015-10-05

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Prześlij zdjęcie i zagraj o jedną z 30 nagród
Prześlij zdjęcie i zagraj o jedną z 30 nagród
Konkurs na 25-lecie magazynu "auto motor i sport". Zrób sobie zdjęcie z jubileuszowym wydaniem magazynu i prześlij je do nas koszystając z formularza na stronie. Masz szansę na wygranie jednej z 30 nagród. Weź udział!
Wydania cyfrowe auto motor i sport Wydania cyfrowe auto motor i sport