mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > 11. Forum Gazowe 2007

11. Forum Gazowe 2007

W dniach 8-9 marca w Warszawie odbędzie się 11. już edycja Forum Gazowego. Jest to zdecydowanie najważniejsze coroczne spotkanie branży LPG, CNG i LNG w Polsce i Europie oraz jedno z najważniejszych na świecie.

11. Forum Gazowe 2007
Odbywające się już po raz jedenasty targi są znakomitą okazją dla firm z całego sektora do przedstawienia swojej oferty handlowej. Jest to również okazja do nawiązania współpracy z innymi firmami z branży oraz zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi i urządzeniami gazowymi.
 
Prestiżowe konferencje stanowiące nieodłączną część Forum pozwalają nawiązać kontakt z osobami decydującymi o przyszłości rynku, zapoznać się z prognozami dotyczącymi rozwoju branży w Polsce i Europie.
 
Co roku targi towarzyszące Forum odwiedza kilka tysięcy gości. Są wśród nich ludzie powiązani z branżą LPG - LNG - CNG z Polski i zagranicy. Tradycyjnie pojawia się duża grupa gości ze Wschodu, a także ze Słowacji, Czech, Włoch, Holandii, Niemiec i innych krajów europejskich, Stanów Zjednoczonych, Indii i Ameryki Południowej. Specjalne zaproszenia do odwiedzenia targów otrzymują właściciele warsztatów montujących instalacje gazowe, dealerzy urządzeń, przedstawiciele firm i instytucji zainteresowanych konwersją parku samochodowego na LPG i CNG oraz dziennikarze z pism motoryzacyjnych.
 
Organizatorzy targów, które odbędą się już tradycyjnie w warszawskim hotelu Sofitel Victoria przy ul. Królewskiej 11, zapraszają wszystkich kierowców, taksówkarzy oraz osoby zarządzające flotami pojazdów do obejrzenia "na żywo" najnowszych rozwiązań zamontowanych w autach pokazowych.
 
Co ważne, wstęp na targi jest bezpłatny.
 
Tematy w artykule: Forum Gazowe

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.