mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > 11. Forum Gazowe 2007

11. Forum Gazowe 2007

W dniach 8-9 marca w Warszawie odbędzie się 11. już edycja Forum Gazowego. Jest to zdecydowanie najważniejsze coroczne spotkanie branży LPG, CNG i LNG w Polsce i Europie oraz jedno z najważniejszych na świecie.

11. Forum Gazowe 2007
Odbywające się już po raz jedenasty targi są znakomitą okazją dla firm z całego sektora do przedstawienia swojej oferty handlowej. Jest to również okazja do nawiązania współpracy z innymi firmami z branży oraz zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi i urządzeniami gazowymi.
 
Prestiżowe konferencje stanowiące nieodłączną część Forum pozwalają nawiązać kontakt z osobami decydującymi o przyszłości rynku, zapoznać się z prognozami dotyczącymi rozwoju branży w Polsce i Europie.
 
Co roku targi towarzyszące Forum odwiedza kilka tysięcy gości. Są wśród nich ludzie powiązani z branżą LPG - LNG - CNG z Polski i zagranicy. Tradycyjnie pojawia się duża grupa gości ze Wschodu, a także ze Słowacji, Czech, Włoch, Holandii, Niemiec i innych krajów europejskich, Stanów Zjednoczonych, Indii i Ameryki Południowej. Specjalne zaproszenia do odwiedzenia targów otrzymują właściciele warsztatów montujących instalacje gazowe, dealerzy urządzeń, przedstawiciele firm i instytucji zainteresowanych konwersją parku samochodowego na LPG i CNG oraz dziennikarze z pism motoryzacyjnych.
 
Organizatorzy targów, które odbędą się już tradycyjnie w warszawskim hotelu Sofitel Victoria przy ul. Królewskiej 11, zapraszają wszystkich kierowców, taksówkarzy oraz osoby zarządzające flotami pojazdów do obejrzenia "na żywo" najnowszych rozwiązań zamontowanych w autach pokazowych.
 
Co ważne, wstęp na targi jest bezpłatny.
 
Tematy w artykule: Forum Gazowe

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Importer niemieckiej marki opublikował właśnie cennik nowego Audi A6. Samochód będzie dostępny na początek w silnikiem benzynowym i wysokoprężnym. Cennik otwiera kwota 296 600 zł.

Zalando Zalando