mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > 14. Międzynarodowa Giełda Autobusów Używanych

14. Międzynarodowa Giełda Autobusów Używanych

Ponad 2.100 klientów z 20 krajów europejskich przybyło na 14. Międzynarodową Giełdę Autobusów Używanych (IGOM), która odbyła się 4–6 stycznia w zakładach montażowych EvoBus w niemieckim Neu-Ulm.

14. Międzynarodowa Giełda Autobusów Używanych
Z ponad 220 zaprezentowanych autobusów nabywców z Niemiec i zagranicy znalazło ponad 100 autobusów używanych i 10 nowych Setr.
 
Erich Weinstock, dyrektor Centrum Pojazdów Używanych, wyraził zadowolenie z wyników tegorocznej edycji giełdy, podkreślając jednocześnie rosnące znaczenie krajów wschodnioeuropejskich dla handlu pojazdami używanymi: "Najlepszym przykładem są Kraje Nadbałtyckie. W czasie IGOM-u do samej tylko Łotwy i Litwy sprzedanych zostało 20 pojazdów. A do tego nasza Giełda jest dobrą okazją do zawarcia międzynarodowych kontaktów."
 
Sprzedającymi, który w ciągu trzech dni giełdy zaprezentowali autobusy najróżniejszych marek byli Centrum Pojazdów Używanych przy fabryce Setry, niezależne podmioty handlujące autobusami używanymi, generalni przedstawiciele marki Setra i spółki EvoBusa.
 
Polski odział EvoBus-a tradycyjnie już zorganizował wyjazd klientów na giełdę do Neu-Ulm. W tym roku skorzystało z tej możliwości 50 klientów. Na giełdzie przewoźnicy z Polski zakupili 10 autobusów.
 

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.