mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > 14. Międzynarodowa Giełda Autobusów Używanych

14. Międzynarodowa Giełda Autobusów Używanych

Ponad 2.100 klientów z 20 krajów europejskich przybyło na 14. Międzynarodową Giełdę Autobusów Używanych (IGOM), która odbyła się 4–6 stycznia w zakładach montażowych EvoBus w niemieckim Neu-Ulm.

14. Międzynarodowa Giełda Autobusów Używanych
Z ponad 220 zaprezentowanych autobusów nabywców z Niemiec i zagranicy znalazło ponad 100 autobusów używanych i 10 nowych Setr.
 
Erich Weinstock, dyrektor Centrum Pojazdów Używanych, wyraził zadowolenie z wyników tegorocznej edycji giełdy, podkreślając jednocześnie rosnące znaczenie krajów wschodnioeuropejskich dla handlu pojazdami używanymi: "Najlepszym przykładem są Kraje Nadbałtyckie. W czasie IGOM-u do samej tylko Łotwy i Litwy sprzedanych zostało 20 pojazdów. A do tego nasza Giełda jest dobrą okazją do zawarcia międzynarodowych kontaktów."
 
Sprzedającymi, który w ciągu trzech dni giełdy zaprezentowali autobusy najróżniejszych marek byli Centrum Pojazdów Używanych przy fabryce Setry, niezależne podmioty handlujące autobusami używanymi, generalni przedstawiciele marki Setra i spółki EvoBusa.
 
Polski odział EvoBus-a tradycyjnie już zorganizował wyjazd klientów na giełdę do Neu-Ulm. W tym roku skorzystało z tej możliwości 50 klientów. Na giełdzie przewoźnicy z Polski zakupili 10 autobusów.
 

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowa Dacia Duster – znamy pełny, polski cennik
Nowa Dacia Duster – znamy pełny, polski cennik
Siedem lat po premierze Dacii Duster pierwszej generacji, przyszedł czas na wprowadzenie kolejnego modelu. Polski importer podał właśnie pełny, oficjalny cennik modelu. Czy będzie drożej?