Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > 14. Międzynarodowa Giełda Autobusów Używanych

14. Międzynarodowa Giełda Autobusów Używanych

Ponad 2.100 klientów z 20 krajów europejskich przybyło na 14. Międzynarodową Giełdę Autobusów Używanych (IGOM), która odbyła się 4–6 stycznia w zakładach montażowych EvoBus w niemieckim Neu-Ulm.

14. Międzynarodowa Giełda Autobusów Używanych
Z ponad 220 zaprezentowanych autobusów nabywców z Niemiec i zagranicy znalazło ponad 100 autobusów używanych i 10 nowych Setr.
 
Erich Weinstock, dyrektor Centrum Pojazdów Używanych, wyraził zadowolenie z wyników tegorocznej edycji giełdy, podkreślając jednocześnie rosnące znaczenie krajów wschodnioeuropejskich dla handlu pojazdami używanymi: "Najlepszym przykładem są Kraje Nadbałtyckie. W czasie IGOM-u do samej tylko Łotwy i Litwy sprzedanych zostało 20 pojazdów. A do tego nasza Giełda jest dobrą okazją do zawarcia międzynarodowych kontaktów."
 
Sprzedającymi, który w ciągu trzech dni giełdy zaprezentowali autobusy najróżniejszych marek byli Centrum Pojazdów Używanych przy fabryce Setry, niezależne podmioty handlujące autobusami używanymi, generalni przedstawiciele marki Setra i spółki EvoBusa.
 
Polski odział EvoBus-a tradycyjnie już zorganizował wyjazd klientów na giełdę do Neu-Ulm. W tym roku skorzystało z tej możliwości 50 klientów. Na giełdzie przewoźnicy z Polski zakupili 10 autobusów.
 

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Karma Revero – ujawniono ceny
Karma Revero – ujawniono ceny
Karma powraca, ale tym razem jako marka wskrzeszona przez chińskiego inwestora. Model Revero to nowe wcielenie samochodu znanego przedtem jako Fisker Karma, czyli głównego konkurenta Tesli.
Rozpoznaj modele Skody i wygraj Rozpoznaj modele Skody i wygraj