mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > 1.500 Smartów w jednym miejscu

1.500 Smartów w jednym miejscu

1.500 osób z 22 krajów zawitało w dniach 4-7 sierpnia br. do włoskiego kurortu Riccione na największe na świecie spotkanie miłośników smarta. Wśród nich nie zabrakło uczestników z Polski.

1.500 Smartów w jednym miejscu

Przez cztery dni fani smartów wymieniali się doświadczeniami i dzielili swoją pasją razem z projektantami, tunerami oraz ekspertami z branży czterech kółek. W tym roku - po raz pierwszy od 10 lat - społeczność miłośników smarta spotkała się nie w Austrii, ale we Włoszech.

Goście smart times 2011 nierzadko musieli wykazać się wielką determinacją, żeby dotrzeć na imprezę - dla przykładu, trasa z Warszawy do Riccione liczy 1600 kilometrów. Łącznie stawiło się tam kilkanaście smartów z całej Polski. Dla dwojga uczestników, Michała i Marty, tegoroczna wyprawa będzie szczególnie niezapomniana. Podczas zlotu odbył się ich... ślub, na który oczywiście przyjechali odświętnie udekorowanym smartem.

Mecz siatkówki plażowej, wizyta w Aquafan, największym w Europie parku wodnym, czy przejazd Misano World Circuit, jednym z najpopularniejszych torów wyścigowych we Włoszech, to tylko niektóre z atrakcji podczas smart times 2011. Specjalnym punktem programu była wizyta w domu najsłynniejszych sportowych aut, czyli zwiedzanie Muzeum Ferrari. Jak co roku, uczestnicy zlotu wzięli udział w wielkiej paradzie i jak co roku, pobili rekord liczebności smartów. W tym roku na ulice Riccione wyjechało ich aż 800.

Zobacz koniecznie: Wszystko o Smart Fortwo Wszystko o Smart
Tematy w artykule: Smart Smart Fortwo zlot

Podobne wiadomości:

Toruń gości największy na świecie zlot fanów Citroena 2CV

Toruń gości największy na świecie zlot fanów...

Aktualności 2015-07-20

Elektryczny Smart w Paryżu

Elektryczny Smart w Paryżu

Aktualności 2016-06-14

Komentuj:

marko1 2011-08-13

Ciekawe, 1500 Smartów w jednym miejscu a na ulicę Riccione wyjechało ich aż 800. A co z pozostałymi Smartami aż 700 nie nadawały się do jazdy tak wytwornej paradzie. Przecież tak mało miejsca zajmują.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Hennessey Venom F5 oficjalnie zaprezentowany
Hennessey Venom F5 oficjalnie zaprezentowany
Poznaliśmy właśnie najnowszy produkt amerykańskiej marki Hennessey. To już oficjalne - Venom F5 ma być najszybszym autem na świecie.