mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > 1.500 Smartów w jednym miejscu

1.500 Smartów w jednym miejscu

1.500 osób z 22 krajów zawitało w dniach 4-7 sierpnia br. do włoskiego kurortu Riccione na największe na świecie spotkanie miłośników smarta. Wśród nich nie zabrakło uczestników z Polski.

1.500 Smartów w jednym miejscu

Przez cztery dni fani smartów wymieniali się doświadczeniami i dzielili swoją pasją razem z projektantami, tunerami oraz ekspertami z branży czterech kółek. W tym roku - po raz pierwszy od 10 lat - społeczność miłośników smarta spotkała się nie w Austrii, ale we Włoszech.

Goście smart times 2011 nierzadko musieli wykazać się wielką determinacją, żeby dotrzeć na imprezę - dla przykładu, trasa z Warszawy do Riccione liczy 1600 kilometrów. Łącznie stawiło się tam kilkanaście smartów z całej Polski. Dla dwojga uczestników, Michała i Marty, tegoroczna wyprawa będzie szczególnie niezapomniana. Podczas zlotu odbył się ich... ślub, na który oczywiście przyjechali odświętnie udekorowanym smartem.

Mecz siatkówki plażowej, wizyta w Aquafan, największym w Europie parku wodnym, czy przejazd Misano World Circuit, jednym z najpopularniejszych torów wyścigowych we Włoszech, to tylko niektóre z atrakcji podczas smart times 2011. Specjalnym punktem programu była wizyta w domu najsłynniejszych sportowych aut, czyli zwiedzanie Muzeum Ferrari. Jak co roku, uczestnicy zlotu wzięli udział w wielkiej paradzie i jak co roku, pobili rekord liczebności smartów. W tym roku na ulice Riccione wyjechało ich aż 800.

Zobacz koniecznie: Wszystko o Smart Fortwo Wszystko o Smart
Tematy w artykule: Smart Smart Fortwo zlot

Podobne wiadomości:

Smart – elektrycznie na 4 i 2 kołach

auto motor i sport 0000-00-00

Zlot samochodów marki Smart - padł rekord!

Zlot samochodów marki Smart - padł rekord!

Aktualności 2016-08-30

Komentuj:

marko1 2011-08-13

Ciekawe, 1500 Smartów w jednym miejscu a na ulicę Riccione wyjechało ich aż 800. A co z pozostałymi Smartami aż 700 nie nadawały się do jazdy tak wytwornej paradzie. Przecież tak mało miejsca zajmują.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.