mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > 200 Volvo FH dla węgierskiej firmy

200 Volvo FH dla węgierskiej firmy

Volvo Hungária Ltd. sfinalizowało kontrakt na dostawę 200 samochodów ciężarowych Volvo FH do dużej węgierskiej firmy transportowej i logistycznej Waberer’s International Inc.

200 Volvo FH dla  węgierskiej firmy
Zamówione pojazdy, wszystkie wyposażone w oszczędne, niskoemisyjne silniki EEV, zostaną dostarczone w ciągu 4 miesięcy, począwszy od maja br.
Waberer's International jest największym klientem Volvo Hungária Ltd., a historia współpracy obydwu tych firm sięga 15 lat wstecz.
György Wáberer, prezes zarządu i dyrektor generalny Waberer's Inc., uznaje podpisany kontrakt za naturalną kontynuację doskonałej współpracy między obydwiema firmami.

- Tradycyjnie już, blisko połowę naszej liczącej 2500 pojazdów floty stanowią niezawodne samochody ciężarowe Volvo, udanie realizujące zadania transportowe na wielu różnych kierunkach - mówi György Wáberer.

Jako jeden z wiodących uczestników rynku transportu drogowego w Unii Europejskiej, firma po raz kolejny wybrała Volvo, doceniając wysoką jakość, niezawodność, bezpieczeństwo jazdy i niską emisję spalin oferowane przez pojazdy tej marki, a także wsparcie i obsługę zapewniane przez organizację Volvo Trucks.

- Nasze wieloletnie partnerstwo przyczyniło się do rozwoju i rynkowego sukcesu obydwu naszych firm - mówi David Illes, dyrektor zarządzający Volvo Hungaria Ltd. - To duża satysfakcja, móc dostarczać firmie Waberer's wysokiej jakości, niezawodne produkty, wraz z usługami towarzyszącymi, które stają się źródłem wysokiego poziomu zadowolenia Klienta.

Podobne wiadomości:

Zakaz wyprzedzania dla ciężarówek na A2

Zakaz wyprzedzania dla ciężarówek na A2

Polskie drogi 2015-06-25

Inteligentny tempomat lepszy od mistrza ecodrivingu

Inteligentny tempomat lepszy od mistrza...

Ciężarówki i Autobusy 2015-05-15

Komentuj:

~Mr White 2012-05-28

w tym roku poza 2.0, 4+ były jeszcze - Wiosenna Akcja Serwisowa; Przegląd od 800 zł i Trwajaca do końca maja promocja na serwis klimatyzacji

kosmoss 2012-05-17

No jednak serwisowe :) Że wspomnieć te najpopularniejsze jak 2.0 czy 4+.

~Volvo 2012-05-15

Oczywiście że Volvo zawsze w swoich ASO ma różne akcje serwisowe naprawcze na których można zaoszczędzić

~Jules 2012-04-30

Volvo zawsze w swoich ASO ma różne akcje serwisowe na których można zaoszczędzić

kosmoss 2012-04-25

16 kwietnia Volvo ruszyło z ofertą dot. klimatyzacji, czyli Dobre samopoczucie wewnątrz, serwis klimatyzacji za 149 zł. Oferta będzie obowiązywała do 31 maja.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.