mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > 21.529.464 Garbusów

21.529.464 Garbusów

Zeszłotygodniowa parada Volkswagenów Beetle w Berlinie zgromadziła dużą ilość kultowych aut na ulicach niemieckiej stolicy. Udał się tym samym plan bicia rekordu Guinessa.

21.529.464 Garbusów

Organizatorom udało się zgromadzić tysiące VW Beetle i New Beetle we wszystkich możliwych wersjach: był między innymi pierwsze modele z 1950 roku, weterani z najlepszych dla modelu lat '70-tych, kabriolety, coupe, wersja policyjna, a'la filmowy Herbie, odmiana wojskowa, a nawet ostatni model z 21.529.464 sztuk klasyka, który zjechał w 2003 roku z linii w fabryce w Meksyku.

Innym specjałem był New Beetle Pick-Up - stworzony jedynie w jednym egzemplarzu przez domorosłego konstruktora. Całej imprezie sprzyjała świetna, letnia pogoda. Dzięki temu wszystkie wersje cabrio zaprezentowały się we właściwym stylu. Dodatkową atrakcją i rozgrzewką przed premierą filmu "Garbi - superbryka", były koncerty na otwartej scenie.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.