mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > 21.800 euro za nowego Passata

21.800 euro za nowego Passata

Na trzy tygodnie przed oficjalnym rozpoczęciem sprzedaży można już zamawiać najnowszą, szóstą generację Volkswagena Passata. Na razie tylko na rynku niemieckim.

21.800 euro za nowego Passata

W momencie rozpoczęcia sprzedaży Passat będzie oferowany z czterema różnymi silnikami. Do wyboru będą dwie jednostki benzynowe: 1,6 FSI o mocy 115 KM i 2,0 FSI o mocy 150 KM. Zwolennicy diesli będą mogli wybrać albo jednostkę 1,9 TDI o mocy 105 KM, albo 2,0 TDI o mocy 140 KM. Wszystkie wersje silnikowe oferowane będą na początku z manualnymi skrzyniami biegów. Przekładnie automatyczne oraz nowa 102-konna jednostka będą dostępne w późniejszym czasie.

Nowy Passat dostępny będzie w czterech poziomach wyposażenia. Podstawowym będzie Trendline, Comfortline będzie oferował podwyższoną funkcjonalność oraz komfort. Z kolei miłośnicy dynamicznej jazdy będą mogli wybrać wersję Sportline, a najbogatszą, wyposażoną w elementy oferowane w samochodach klasy wyższej średniej, wersją jest Highline.

O dziwo, ceny za nowego Passata pozostaną na niezmienionym poziomie, takim samym, jak w poprzedniej wersji. Auto z silnikiem 1,6 FSI kosztować będzie 21.800 euro, z silnikiem 2,0 FSI 25.450 euro, 1,9 TDI 24.010, a 2,0 TDI 25.650 euro.

Na razie nie wiadomo, kiedy dokładnie nowy Passat zadebiutuje na polskim rynku.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek? Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek?