mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > 250 ciągnik marki Scania dla firmy Batim

250 ciągnik marki Scania dla firmy Batim

W pierwszych dniach lutego 2012 roku w siedzibie Scania w Södertälje miała miejsce ceremonia dostarczenia 250 ciągnika Scania dla firmy Batim. Kluczyki do pojazdu przekazał osobiście na ręce Prezes Barbary Edelmüller-Generaux, Prezydent i Dyrektor Generalny Scania CV AB Leif Östling.

250 ciągnik marki Scania dla firmy Batim
Pojazd Scania serii R o mocy 440 KM z kabiną TopLine, silnikiem XPI, Opticruise, Scania Retarder, wyposażony w system do zarządzania flotą Scania Fleet Management dołączy do floty liczącej już blisko 300 samochodów użytkowanych przez firmę Batim.
Batim Transport jest polską firmą działającą od 1995 roku świadczącą usługi transportowe na rynku europejskim, byłych republik radzieckich oraz Rosji.
Od początku swojego istnienia firma Batim współpracuje ze Scania – pierwszym zakupionym pojazdem była Scania 113 - od tego czasu firma Batim zakupiła 276 ciągników Scania.

„17 lat współpracy ze Scania począwszy od zakupu pierwszej Scanii, jako pierwszego pojazdu dla firmy Batim do 250 ciągnika, świadczy o tym, że Scania rozumie filozofię firmy Batim i jest naszym silnym Partnerem. Nasza współpraca opiera się nie tylko na zakupie pojazdów, ale również na pełnym ich serwisowaniu, szkoleniu kierowców, jak również kontrolowaniu poziomu emisji spalin oraz efektywnego wykorzystywania eksploatowanych pojazdów. Scania oddaje do dyspozycji firmy Batim osobę dedykowaną do obsługi floty, która pozostaje w stałym kontakcie z pracownikami i kierowcami Batim. Współpracujemy ze sobą na wielu płaszczyznach” – mówi Prezes Barbara Edelmüller-Generaux - Członek Zarządu firmy Batim.

Przekazany pojazd jest jednym z 54 pojazdów zakontraktowanych podczas ostatniej transakcji. Wszystkie zakupione pojazdy objęte są Umowami Obsługowymi Scania.

Podobne wiadomości:

Luksusowa Scania prosto z Polski

Luksusowa Scania prosto z Polski

Ciężarówki i Autobusy 2017-06-29

Scania prezentuje nową serię R

Scania prezentuje nową serię R

Ciężarówki i Autobusy 2016-08-25

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
MUSI BYĆ COOL
MUSI BYĆ COOL
Ten nowoczesny samochód miejski, dzięki nadmuchanej karoserii, nietypowym reflektorom, innowacyjnym panelom Airbump i dziesiątkom dostępnych wersji kolorystycznych sprawił, że kierowca wreszcie może wyrazić swoją osobowość.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic