mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > 25 punktów karnych w 20 sekund

25 punktów karnych w 20 sekund

Podczas pełnionej służby na terenie powiatu oławskiego policjanci z drogówki zauważyli Opla Astrę, którego kierowca przekraczał wszelkie normy prawa ruchu drogowego i zdrowego rozsądku.

25 punktów karnych w 20 sekund
Funkcjonariusze zarejestrowali videoradarem wszystkie wykroczenia kierowcy. Mężczyzna przekroczył dozwoloną prędkość o 43 km/h, podwójną linię ciągłą, wyprzedzał na przejściu dla pieszych, a dodatkowo ani on, ani pasażerowie nie mieli zapiętych pasów bezpieczeństwa.

W ciągu zaledwie 20 sekund kierowca zarobił 25 punktów karnych i 600 zł mandatu. Teraz będzie musiał znowu zdawać egzamin na prawo jazdy.

Czytaj także:

4,5 promila alkoholu u kierowcy TIR-a 2006-07-20

Komentuj:

~jerry 2006-07-31

całkowicie głupoty niestety nie wytępisz, i choć też takim piratom nuie współczuje to jednak mam watpliwości, bo jak czasami jadę, jest dobra widoczność, szeroka droga, a tu podwójna ciagła, ograniczenie do 40 km/h i tym podobne ograniczenia, to mam ochote nieco przyspieszyc i wyprzedzic jadących przepisowo

~jubas 2006-07-31

szybki byl gosciu, ciekawe ile czasu mu zajelo zrobienie prawka, poczawszy od odbebnienia kursu teoretycznego, popezez nauki jazdy, nauki przepisow i samo zdawania egzaminu - nie współczuję, głupotę powinno się tępić!!!!!

~ole 2006-07-31

do ksiegi ginessa go podać!!

~Grz 2006-07-30

25 ptk w 20 s - rówenie dobrze mogliby napisać w czasie 1 s, bo jak wprzedzał na pasach to musiała być "ciągła" tym samym miał większą prędkość, a pasy to miał ciągle nie zapięte, więc to takie głupie podawanie że to w 20 s, czy tak jak słyszałem w radiu w 15 s a tak fatycznie to ograniczenia prędkości są oczywiście za duże, wg. mnie to powinno to wyglądać tak: miasto: 80,poza terenem zab.:110, droga ekspres.:130, autostrada: bezogr. i wtedy by nie było korków i ludzie wkońcu by się zacxzeli stosowac do przepisów bo by wiedzieli że jeśli w danej chwili nie moga jechać tak jak by chcieli to zachwile to nadrobią bo nie bedzie głupich ograniczeń

~dzialo 2006-07-29

plus 1300 za ponowny kurs ;)

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.