mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > 30 lat MAN ProfiDrive

30 lat MAN ProfiDrive

O ekonomicznej jeździe pojazdu w znacznym stopniu decyduje kierowca. Szkolenia MAN ProfiDrive® pozwalają na obniżenie zużycia paliwa z reguły o ponad 10%. Od 30 lat instruktorzy MAN ProfiDrive® przekazują teoretyczną i praktyczną wiedzę w zakresie bezpiecznej i ekonomicznej jazdy na drodze. W rym roku w szkoleniach wzięło udział ponad 6000 osób.

30 lat MAN ProfiDrive
„Wymagania stawiane przed zawodowymi kierowcami uległy znacznym zmianom. Zawodowy kierowca musi dzisiaj sprostać napiętym harmonogramom, obsługiwać stale zmieniające się pojazdy i minimalizować koszty“, mówi kierujący akademią MAN ProfiDrive®, Werner Bigiel podczas międzynarodowego spotkania instruktorów organizowanego w dniach 5 – 7 grudnia w Monachium. Poza tym obowiązująca w Niemczech od 2008 roku „Zawód kierowcy pojazdów ciężarowych wymaga stałego i systematycznego doskonalenia umiejętności.

„Zainteresowanie naszymi szkoleniami jest ogromne, wszystkie kursy są wykupione z wielomiesięcznym wyprzedzeniem“, wyjaśnia Bigiel.
Zainicjowane w 1981 roku przez Wernera Bigiela przedsięwzięcie pod nazwą „Szkolenie w zakresie ekonomicznej jazdy“ rozwinęło się w bardzo bogaty pakiet usług. Oprócz szkoleń dla kierowców ciężarówek i autobusów w zakresie ekonomicznej i bezpiecznej jazdy, aktualna oferta MAN ProfiDrive® w Niemczech obejmuje także pełen zakres szkoleń doskonalących dla kierowców zawodowych, szkolenia dla instruktorów jazdy i rzeczoznawców.

MAN ProfiDrive® zatrudnia dzisiaj na stałe 104 instruktorów działających aktywnie na całym świecie.
W Polsce szkolenia z zakresu ekonomicznej jazdy w ramach akademii MAN ProfiDrive prowadzone są przez Mariusza Brzezinę.
Zgłoszenie na szkolenia MAN ProfiDrive w Polsce prosimy kierować pod adres Mariusz.Brzezina@man.eu

Podobne wiadomości:

Oszczędny Volkswagen Golf TDI bije Rekord Guinnessa

Oszczędny Volkswagen Golf TDI bije Rekord...

Aktualności 2015-07-09

Inteligentny tempomat lepszy od mistrza ecodrivingu

Inteligentny tempomat lepszy od mistrza...

Ciężarówki i Autobusy 2015-05-15

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowy Mercedes CLS już dostępny. Znamy polskie ceny
Nowy Mercedes CLS już dostępny. Znamy polskie ceny
Polscy klienci mogą już składać zamówienia na nowego Mercedesa CLS. Model, który zadebiutował pod koniec listopada na salonie motoryzacyjnym w Los Angeles kosztuje od 350 500 zł.