mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > 3 tygodnie do 1. Konwencji Polskich Dealerów Samochodów

3 tygodnie do 1. Konwencji Polskich Dealerów Samochodów

Już za 3 tygodnie w dniach 6-7 listopada w Centrum Konferencyjnym Airport Gromada w Warszawie odbędzie się 1. Konwencja Polskich Dealerów Samochodów organizowana przez Polską Izbę Motoryzacji.

3 tygodnie do 1. Konwencji Polskich Dealerów Samochodów
Rynek dystrybucji pojazdów samochodowych i ich obsługi ulega w ostatnich latach nieustannym zmianom. Na naszych oczach powstają nieznane do tej pory modele biznesowe i zachodzą zjawiska, które kształtują zupełnie nowy obraz tego fragmentu gospodarki.
 
Tytuł przewodni tegorocznego Forum brzmi „Konsolidajca Rynku Dealerskiego – wiele dróg do jednego celu”. Oba dni konferencji będą poświęcone prezentacji i dyskusji na temat dwóch najważniejszych dzisiaj czynników konsolidacyjnych – krajowym i międzynarodowym grupom dealerskim oraz dealerskim grupom zakupowym.
Tegoroczne 5. Międzynarodowe Forum Motoryzacji będzie fragmentem organizowanej po raz pierwszy przez PIM Konwencji Polskich Dealerów Samochodowych. Oprócz Forum w programie konwencji odbędą się liczne spotkania i seminaria, a także wystawa „Wokół rynku dealerskiego” prezentująca bardzo szeroką ofertę firm skierowaną do dealerów i serwisów samochodowych.
 
Kolejną imprezą będzie Forum Kooperacji i Inwestycji Dealerskich, na której dealerzy polscy i europejscy, grupy dealerskie, banki i inne instytucje finansowe, zaprezentują swoją ofertę współpracy skierowaną do dealerów, a przeznaczoną na rozwój i finansowanie tego rynku. W trakcie Forum Kooperacji i Inwestycji polscy dealerzy będą mieli okazję porozmawiać z wystawcami o możliwościach rozwoju i konsolidacji rynku dealerskiego oraz znaleźć partnerów dzięki którym będą mogli pchnąć na nowe tory swoją działalność.
 
Swój udział w Konwencji zapowiedziało również przedstawiciele NAATA – Amerykańskie Stowarzyszenie Niezależnych Sprzedawców Aut.
 
Podczas sesji specjalnej, zatytułowanej „Z Ameryki do Europy – o możliwościach importu nowych aut z USA” przedstawione zostaną koncepcje i możliwości sprowadzania do Polski samochodów z rynku amerykańskiego z pominięciem struktur producentów aut czyli wg zasad handlu równoległego.
 
Do dnia dzisiejszego udział w imprezie, nad którą patronat objęło mojeauto.pl, zgłosiło blisko 250 osób i kilkudziesięciu wystawców reprezentujących wszystkie sektory rynku dystrybucji samochodów w Polsce.
Szczegółowe informacje: www.konwencjadealerow.pl
 
 

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.