Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > 46 tysięcy za Lancera z... kratką

46 tysięcy za Lancera z... kratką

W ofercie firmy Mitsubishi na polskim rynku pojawił się Mitsubishi Lancer Sportback z 4-osobową homologacją ciężarową, dzięki czemu dla właścicieli firm auto to będzie tańsze o 22%. Ceny netto zaczynają się od 46.057 zł.

46 tysięcy za Lancera z... kratką
Lancer Sportback z homologacją ciężarową jest dostępny z dwoma jednostkami napędowymi: benzynowym silnikiem 1.8 l. o mocy 143 KM oraz 2-litrową jednostką wysokoprężną o mocy 140 KM. Obydwie wersje Lancera można zamówić z trzema skrzyniami biegów: 5-biegową manualną (silnik 1.8) i bezstopniową automatyczną przekładnią CVT (1.8) oraz 6-biegową manualną (2.0 DID). Klient decydujący się na "ciężarowego" Lancera będzie miał do wyboru sporą liczbę wariantów wyposażeniowych.

Korzyści podatkowe związane z zakupem auta z kratką pozwalają sądzić, iż Lancer umocni swoją pozycję najlepiej sprzedającego się modelu marki spod znaku Trzech Diamentów. Na naszym rynku Lancer Sportback pojawił się jesienią ubiegłego roku i do końca roku sprzedano 574 takie pojazdy. W ciągu pierwszych 4 miesięcy 2009 roku Lancer Sportback znalazł już 479 nabywców.

W gamie Mitsubishi już 4 modele posiadają homologacje ciężarowe. Oprócz wymienionego Lancera Sportback są to dodatkowo Outlander, Pajero i L200.

Podobne wiadomości:

Mały, elektryczny SUV Mitsubishi w drodze

Mały, elektryczny SUV Mitsubishi w drodze

Aktualności 2016-08-24

Mitsubishi XM Concept - crossover i minivan w jednym

Mitsubishi XM Concept - crossover i minivan w...

Aktualności 2016-08-04

Komentuj:

aaa 2009-06-08

nie ma evo w 5d więc odpada

~fleet menager 2009-06-08

niech zrobią lancera evo z kratką, kupie go niechybnie

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Alfa Romeo Stelvio - przypadkowy wyciek?
Alfa Romeo Stelvio - przypadkowy wyciek?
Wczoraj koncern Fiata udostępnił nagranie wideo, na którym chwali się zakładem i produkcją Alfy Romeo Giulii. Ktoś jednak nie do końca chyba był świadomy, co w pewnym momencie pojawia się na filmie. A może to specjalny zabieg i kontrolowany wyciek przed premierą Alfy Romeo Stelvio?