mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > 500 aut sprzedanych

500 aut sprzedanych

mojeauto.pl przekroczyło ilość 500 aut sprzedanych przez Internet

Internetowy salon samochodowy mojeauto.pl poinformował o przekroczeniu liczby 500 samochodów sprzedanych przez Internet.

W swoim internetowym salonie firma InterNet Service S,A. proponuje klientom większość marek i modeli samochodów sprzedawanych na rynku polskim. Ich liczba stale rośnie dzięki kolejnym umowom z producentami i dealerami. Do wyboru mamy kilka tysięcy modeli i wersji nowych oraz używanych aut różnych marek Ilość dostępnych samochodów będzie się sukcesywnie powiększała. Docelowo, znaleźć się w nim mają wszystkie dostępne w Polsce marki i modele. Klient sam określa interesującą go markę, model, wyposażenie czy kolor.

System mojeauto.pl pozwala na szybkie wyszukanie auta o interesujących nas parametrach. Specjalne programy filtrujące pomagają nam w wyborze samochodu. Wystarczy wpisać np. markę i cenę za jaką chcemy kupić auto, aby po chwili na ekranie monitora ukazała się lista pojazdów spełniających podane warunki. W ten sposób spośród kilkuset propozycji możemy szybko wyszukać interesujące nas auto. Opcje wyboru dotyczą zarówno samochodów nowych jak i używanych.

Elementem odróżniającym mojeauto.pl będzie przede wszystkim: pewne źródło pochodzenia samochodów używanych (główny nacisk położono na auta ze sprawdzonych źródeł - od dealerów, z komisów, firm leasingowych, wypożyczalni, ubezpieczalni) oraz możliwość uwiarygodnienia ofert zarówno tych firm jak i klientów indywidualnych poprzez certyfikowanie sprzedawanych aut przez rzeczoznawców z firmy DEKRA.

Dzięki ofercie bezpiecznych i sprawdzonych samochodów używanych, pochodzących z pewnych źródeł i posiadających certyfikat jakości pojazdu używanego, wydany przez firmę DEKRA, klient będzie mógł zaufać jakości oferowanych pojazdów.

InterNet Service jest wirtualnym salonem, komisem samochodowym, ale również wirtualnym dostawcą usług finansowych i ubezpieczeniowych. Oznacza to, że firma oferuje klientom pełen pakiet obsługi transakcji sprzedaży-zakupu samochodu wraz z możliwością ubezpieczenia, a także finansowania transakcji.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.