mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > 50 tys. chętnych na Astrę

50 tys. chętnych na Astrę

Już jutro w sprzedaży w pierwszych krajach Europy Zachodniej pojawi się najnowsza generacja Opla Astry, na którą już przyjęto ponad 50 tysięcy zamówień. Znana jest cena Astry III w Polsce w wersji Essentia - 58.500 zł

50 tys. chętnych na Astrę

Pierwszymi krajami, gdzie będzie można zobaczyć na drogach Astrę III będą Niemcy i Austria. W przyszłym tygodniu stopniowo model ten pojawi się w pozostałych krajach Europy Zachodniej. Dość duży popyt, do tej pory zamówiono już ponad 50.000 sztuk, jest wynikiem m.in. rabatu w wysokości 1.000 euro na pakiet wyposażenia zawierający klimatyzację i komputer pokładowy.

W Polsce wprowadzenie Astry III do sprzedaży planowane jest na maj. Jednak już teraz General Motors Poland ujawnił pierwszą cenę modelu w wersji Essentia z silnikiem 1,4 16v o mocy 90 KM. W wyposażeniu Astry Essentia znajdą się m.in. ABS, 4 poduszki powietrzne, radioodtwarzacz CC20, wspomaganie układu kierowniczego, elektrycznie sterowane szyby oraz elektrycznie sterowane i podgrzewane lusterka. Kosztować będzie 58.500 zł.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Prześlij zdjęcie i zagraj o jedną z 30 nagród
Prześlij zdjęcie i zagraj o jedną z 30 nagród
Konkurs na 25-lecie magazynu "auto motor i sport". Zrób sobie zdjęcie z jubileuszowym wydaniem magazynu i prześlij je do nas koszystając z formularza na stronie. Masz szansę na wygranie jednej z 30 nagród. Weź udział!
Wydania cyfrowe auto motor i sport Wydania cyfrowe auto motor i sport