mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > 50 tys. chętnych na Astrę

50 tys. chętnych na Astrę

Już jutro w sprzedaży w pierwszych krajach Europy Zachodniej pojawi się najnowsza generacja Opla Astry, na którą już przyjęto ponad 50 tysięcy zamówień. Znana jest cena Astry III w Polsce w wersji Essentia - 58.500 zł

50 tys. chętnych na Astrę

Pierwszymi krajami, gdzie będzie można zobaczyć na drogach Astrę III będą Niemcy i Austria. W przyszłym tygodniu stopniowo model ten pojawi się w pozostałych krajach Europy Zachodniej. Dość duży popyt, do tej pory zamówiono już ponad 50.000 sztuk, jest wynikiem m.in. rabatu w wysokości 1.000 euro na pakiet wyposażenia zawierający klimatyzację i komputer pokładowy.

W Polsce wprowadzenie Astry III do sprzedaży planowane jest na maj. Jednak już teraz General Motors Poland ujawnił pierwszą cenę modelu w wersji Essentia z silnikiem 1,4 16v o mocy 90 KM. W wyposażeniu Astry Essentia znajdą się m.in. ABS, 4 poduszki powietrzne, radioodtwarzacz CC20, wspomaganie układu kierowniczego, elektrycznie sterowane szyby oraz elektrycznie sterowane i podgrzewane lusterka. Kosztować będzie 58.500 zł.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.