mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > 50 urodziny MINI w Krakowie

50 urodziny MINI w Krakowie

Mini Kabriolet, Mini w ogrodzie, Mini „w kapslach”, Mini w pałacu Buckingham, Mini w wersji rajdowej – to tylko niektóre z 11 najwspanialszych okazów Mini Morrisów, w różnych aranżacjach, które będzie można podziwiać w dniach 21-31 października w Galerii Krakowskiej.

50 urodziny MINI w Krakowie
Świętowanie urodzin tego najmniejszego, ale i najpiękniejszego samochodu brytyjskiego odbywać się będzie tak uroczyście, jak na obchody półwiecza przystało.

W pasażach galerii oglądać będzie można prawdziwe Mini Morrisy w niecodziennych aranżacjach, które staną się gratką nie tylko dla fanów motoryzacji ale i wszystkich tych, którzy lubią być zaskakiwani niekonwencjonalnymi połączeniami – wystawa legendarnych modeli Mini Morrisa w jednej chwili przeniesie ich z Galerii Krakowskiej na piaski dzikich plaż, do baśniowych ogrodów, a nawet do… pałacu Buckingham.

22 października podczas pokazu obserwować będzie można jak za pomocą aerografu w mistrzowski sposób stary miniak nabiera nowego wyglądu i rajdowego „pazura”. W dniach od 23 do 25 października odbędzie się pokaz tuningowania miniaka, a w jego trakcie samochód ozdobiony zostanie takimi „niezbędnymi” gadżetami jak: grill, kurek do baku czy podświetlenia.

Prawdziwa eksplozja świętowania nastąpi w sobotę, 24.10.2009 -  wówczas odbędzie się pierwszy krakowski zlot Mini Morrisów. Na placu Jana Nowaka Jeziorańskiego w godzinach od 11.00 do 17.00 zaprezentują się najpiękniejsze okazy tych samochodów, krakowscy właściciele wymienią się opiniami, będą konkursy z nagrodami. Po zlocie nastąpi uroczysty przejazd kolumny miniaków po mieście.


Harmonogram imprezy:

21-31.10.2009
– wystawa legendarnych modeli Mini Morrisa w niecodziennych aranżacjach.
Imprezy towarzyszące wystawie:
22.10.2009 – Mistrz przy pracy (malowanie auta areografem, pasaż Galerii Krakowskiej),
23-25.10.2009 – tuning „Miniaka” (przygotowanie auta do wyścigów, pasaż Galerii Krakowskiej),
24.10.2009 – zlot na zakończenie sezonu (plac przed Galerią Krakowską), Wyścigi najmłodszych (tor wyścigowy na poziomie -1, Galeria Krakowska).

Sprawdź dostępne konfiguracje:

MINI Mini
MINI Mini
Cena podstawowa już od: 80 200 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-3dr.
Tematy w artykule: Mini zlot

Podobne wiadomości:

Adam Małysz ambasadorem marki Mini

Adam Małysz ambasadorem marki Mini

Aktualności 2015-06-24

Toruń gości największy na świecie zlot fanów Citroena 2CV

Toruń gości największy na świecie zlot fanów...

Aktualności 2015-07-20

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.