Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > 50 urodziny MINI w Krakowie

50 urodziny MINI w Krakowie

Mini Kabriolet, Mini w ogrodzie, Mini „w kapslach”, Mini w pałacu Buckingham, Mini w wersji rajdowej – to tylko niektóre z 11 najwspanialszych okazów Mini Morrisów, w różnych aranżacjach, które będzie można podziwiać w dniach 21-31 października w Galerii Krakowskiej.

50 urodziny MINI w Krakowie
Świętowanie urodzin tego najmniejszego, ale i najpiękniejszego samochodu brytyjskiego odbywać się będzie tak uroczyście, jak na obchody półwiecza przystało.

W pasażach galerii oglądać będzie można prawdziwe Mini Morrisy w niecodziennych aranżacjach, które staną się gratką nie tylko dla fanów motoryzacji ale i wszystkich tych, którzy lubią być zaskakiwani niekonwencjonalnymi połączeniami – wystawa legendarnych modeli Mini Morrisa w jednej chwili przeniesie ich z Galerii Krakowskiej na piaski dzikich plaż, do baśniowych ogrodów, a nawet do… pałacu Buckingham.

22 października podczas pokazu obserwować będzie można jak za pomocą aerografu w mistrzowski sposób stary miniak nabiera nowego wyglądu i rajdowego „pazura”. W dniach od 23 do 25 października odbędzie się pokaz tuningowania miniaka, a w jego trakcie samochód ozdobiony zostanie takimi „niezbędnymi” gadżetami jak: grill, kurek do baku czy podświetlenia.

Prawdziwa eksplozja świętowania nastąpi w sobotę, 24.10.2009 -  wówczas odbędzie się pierwszy krakowski zlot Mini Morrisów. Na placu Jana Nowaka Jeziorańskiego w godzinach od 11.00 do 17.00 zaprezentują się najpiękniejsze okazy tych samochodów, krakowscy właściciele wymienią się opiniami, będą konkursy z nagrodami. Po zlocie nastąpi uroczysty przejazd kolumny miniaków po mieście.


Harmonogram imprezy:

21-31.10.2009
– wystawa legendarnych modeli Mini Morrisa w niecodziennych aranżacjach.
Imprezy towarzyszące wystawie:
22.10.2009 – Mistrz przy pracy (malowanie auta areografem, pasaż Galerii Krakowskiej),
23-25.10.2009 – tuning „Miniaka” (przygotowanie auta do wyścigów, pasaż Galerii Krakowskiej),
24.10.2009 – zlot na zakończenie sezonu (plac przed Galerią Krakowską), Wyścigi najmłodszych (tor wyścigowy na poziomie -1, Galeria Krakowska).

Sprawdź dostępne konfiguracje:

MINI Mini
MINI Mini
Cena podstawowa już od: 77 200 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-3dr.
Tematy w artykule: Mini zlot

Podobne wiadomości:

MINI Clubman ALL4 - nowy napęd

MINI Clubman ALL4 - nowy napęd

Aktualności 2016-01-20

Ponad 6000 osób na toruńskim zlocie Citroenów 2CV

Ponad 6000 osób na toruńskim zlocie Citroenów...

Aktualności 2015-08-05

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Jakie samochody kupują Polacy?
Jakie samochody kupują Polacy?
Najnowsze wyniki badania „AUTOwybory Polaków” nie pozostawiają złudzeń. Ponad trzy czwarte Polaków kupuje samochody z rynku wtórnego. I nie zanosi się na to, żeby w najbliższym czasie cokolwiek zmieniło się w tym temacie.
Rozpoznaj modele Skody i wygraj Rozpoznaj modele Skody i wygraj