mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > 5 tys. ciężarówek DAF z DBK

5 tys. ciężarówek DAF z DBK

W gdańskim oddziale DBK, dealera DAF Trucks Polska, wydano pięciotysięczną ciężarówkę. Samochód został zakupiony przez firmę Usługi Transportowe Ryszard Sobański z Wielkiej Wsi.

5 tys. ciężarówek DAF z DBK
Firma współpracuje z DBK od ponad czterech lat. W oddziale w Gdańsku zakupiła 24 nowe DAF-y XF95 i 105 oraz 2 używane. Wśród nich znajduje się jedenaście najnowszych modeli XF 105. Właściciel firmy dbając o komfort i dobre warunki pracy kierowców prawie wszystkie 24 DAF-y zamówił w wersji Super Space Cab.

„Z perspektywy ponad dziesięcioletniej obecności na rynku pięć tysięcy sprzedanych ciężarówek jest dla nas satysfakcjonującą liczbą. Zwłaszcza, że pierwszy rok w historii sprzedaży firmy nie należał do najłatwiejszych. To zaledwie 45 sztuk sprzedanych pojazdów,a marka DAF nie była wówczas tak dobrze znana wśród właścicieli firm transportowych. Poza ilością dostarczonych pojazdów ważna jest dla nas również jakość obsługi. Staramy się, aby każdy, kto zakupi samochód w naszych oddziałach był zadowolonym klientem, tak jak Państwo Sobańscy, którzy są z nami już od kilku lat i teraz wspólnie możemy cieszyć się sukcesem" – powiedział Ireneusz Sobieski, Prezes Zarządu firmy DBK związany z nią niemalże od początku jej działalności.

Uroczyste przekazanie „jubileuszowego” pojazdu odbyło się w siedzibie DBK w Gdańsku. Aby dodatkowo poprawić komfort pracy kierowców klienta DBK, wydany pojazd wyposażony został w nawigację i kuchenkę mikrofalową. Właściciel pojazdu otrzymał pamiątkową statuetkę, a firma DAF Trucks Polska ufundowała dla dziesięciu kierowców Usług Transportowych szkolenie w ramach Akademii Ekonomicznej Jazdy DAF.

Spółka DBK istnieje w sieci dealerskiej DAF-a od 1997 roku i jest dziś najstarszym stażem i doświadczeniem dealerem samochodów ciężarowych DAF. Działa na terenie północnej Polski i obejmuje województwa: warmińsko-mazurskie, podlaskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie, zachodnio-pomorskie. Główną siedzibą DBK jest Olsztyn, a jej odziały znajdują się: w Białymstoku, Gdańsku, Toruniu, Szczecinie. Wszystkie punkty DBK posiadają autoryzowane serwisy DAF oraz magazyny części zamiennych.
Tematy w artykule: DAF XF105

Podobne wiadomości:

Ciężarówki DAF z Brazylii

Ciężarówki DAF z Brazylii

Ciężarówki i Autobusy 2013-10-21

Nowy DAF XF Euro 6

Nowy DAF XF Euro 6

Aktualności 2012-09-21

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowa Kia Ceed w Genewie - pierwsze zdjęcia
Nowa Kia Ceed w Genewie - pierwsze zdjęcia
Już za kilka tygodni na salonie motoryzacyjnym w Genewie zadebiutuje nowe wcielenie koreańskiego przedstawiciela segmentu aut kompaktowych. Kolejne wcielenie Kii Ceed pojawi się w dwóch wersjach nadwoziowych.