mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > 60 000 pozycji części zamiennych firmy DAF

60 000 pozycji części zamiennych firmy DAF

PACCAR Parts, prowadzący dystrybucję oryginalnych części DAF w Europie, poszerza program części zamiennych TRP o oryginalne części do osi SAF.

60 000 pozycji części zamiennych firmy DAF
Strategia “one-stop-shop” („wszystko pod jednym dachem”), którą firma PACCAR Parts wprowadziła w 1995 r. pod nazwą TRP, umożliwia przewoźnikom nabycie w jednym miejscu wszystkich części zamiennych niezbędnych do ich floty samochodowej. Nowy katalog z częściami do wszystkich marek ciężarówek i naczep oraz akcesoriami do ich naprawy, należy do najbardziej obszernych w branży samochodów ciężarowych. Program TRP obejmuje ponad 60 000 artykułów, w tym oryginalne części SAF do osi przyczep i naczep.

TRP należy do najbardziej profesjonalnych i kompleksowych programów w zakresie części do wszystkich marek samochodów ciężarowych i naczep oraz akcesoriów do naprawy. Z uwagi na pełną integrację z systemem PACCAR Parts, zapewnia równie wysoki poziom serwisu dla części DAF, tak w zakresie jakości, jak i szybkości obsługi. PACCAR Parts Europa gwarantuje bardzo dobry poziom zaopatrzenia wynoszący 98% wszystkich pozycji katalogowych, co oznacza, że niemal wszystkie części są bezpośrednio dostępne dla dealerów.

Jakość portfolio produktów TRP podkreśla dodanie kompletnego asortymentu części do osi samochodów ciężarowych SAF. Ponieważ prawie 80% napraw i obsług ciężarówek związanych jest z osiami, PACCAR Parts dostarcza teraz również m.in. tarcze, okładziny, bębny i klocki hamulcowe SAF.

Całą gamę 60 000 artykułów z programu TRP można znaleźć w nowym katalogu on-line na stronach www.daf.com/trp. Ponadto dostępna jest również nowa, drukowana wersja katalogu. Jest to jeden z najobszerniejszych katalogów części i akcesoriów do naprawy samochodów ciężarowych. Części TRP oraz nowy katalog TRP są dostępne wyłącznie u dealerów DAF.
Tematy w artykule: DAF

Podobne wiadomości:

Nowe ciągniki DAF z serii CF i XF

Nowe ciągniki DAF z serii CF i XF

Ciężarówki i Autobusy 2015-02-23

Milionowa ciężarówka DAF

Milionowa ciężarówka DAF

Ciężarówki i Autobusy 2015-03-10

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Policja dostała nowe laserowe mierniki prędkości
Policja dostała nowe laserowe mierniki prędkości
Policjanci z wydziałów ruchu drogowego w całej Polsce otrzymali pierwszą partię nowych mierników prędkości. W ręce policjantów trafiło 200 egzemplarzy urządzeń LTI 20/20 TruCam, które zastąpią wysłużone Iskry.