mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > 7. edycja programu Bezpieczeństwo dla wszystkich

7. edycja programu Bezpieczeństwo dla wszystkich

Po raz siódmy pakiety edukacyjne "Droga i ja" w ramach programu "Bezpieczeństwo dla wszystkich" trafiły do szkół w całej Polsce. Tym razem zostało rozdystrybuowanych 1700 sztuk pakietów.

7. edycja programu Bezpieczeństwo dla wszystkich

"W celu zwiększenia możliwości dotarcia do wszystkich osób zainteresowanych bezpieczeństwem na drodze przygotowaliśmy na naszej stronie internetowej specjalny program multimedialny, który odpowiada treści pakietów. Wiemy  bowiem, że zapotrzebowanie na nasze materiały jest bardzo duże - mówi Agata Szczech z Renault Polska. – Za pomocą programu można poprowadzić pasjonujące zajęcia, w czasie których dzieci mogą uczyć się przez zabawę, a jedną z głównych zalet tego programu jest dostępność przez 24 godziny na dobę. Program funkcjonuje od marca 2006 r., a już zdobył rekomendację Ministerstwa Edukacji Narodowej."

"Bezpieczeństwo dla wszystkich" to międzynarodowy program edukacyjny dla szkół podstawowych przeznaczony do prowadzenia zajęć z bezpieczeństwa ruchu drogowego. Został w całości opracowany i finansowany przez firmę Renault i jest bezpłatny. Jest to największy tego rodzaju program w Europie - swoim zasięgiem obejmuje 19 krajów, a udział w nim wzięło do tej pory 7 milionów dzieci. W Polsce, w ciągu 6 edycji programu, w akcji uczestniczyło już 4.266 szkół, 21.366 klas i 493.550 dzieci.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Citroen C3 Aircross Citroen C3 Aircross