mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > ABM Greiffenbergerrusza w Lublinie

ABM Greiffenbergerrusza w Lublinie

Jeszcze w tym roku powinna ruszyć produkcja w zakładzie ABM Greiffenberger Polska w Lublinie. Niemiecka spółka, światowy lider w dziedzinie rozwiązań napędowych, chce stworzyć w sumie 120 nowych miejsc pracy.

ABM Greiffenbergerrusza w Lublinie
Nowy zakład ABM Greiffenberger na terenie Podstrefy Lublin ma ruszyć w czwartym kwartale 2013 r. Będzie to pierwszy zakład tego przedsiębiorstwa poza terenem Niemiec. Zapewni około 120 miejsc pracy, w większości na pełny etat oraz na czas nieokreślony, poprzedzony okresem próbnym. Obecnie trwają przygotowania do przeniesienia wybranych etapów produkcji oraz montażu silników elektrycznych i motoreduktorów do Lublina. Nowy zakład ABM zostanie wybudowany i wyposażony zgodnie z potrzebami przedsiębiorstwa, a hale produkcyjne i budynki biurowe zostaną wynajęte długoterminowo w kompleksie Wikana Business Park w Podstrefie Lublin.

ABM Greiffenberger zajmuje się opracowywaniem silników elektrycznych i motoreduktorów w ramach rozwiązań napędowych dostosowanych do potrzeb poszczególnych klientów oraz danego sektora. Rozwiązania napędowe ABM wyróżniają się doskonałym wykonaniem, wydajnością energetyczną i solidnością produktów. Od początku działalności przedsiębiorstwo to operuje na rynkach techniki dźwigowej, wózków jezdniowych podnośnikowych oraz widłowych. Od około 15 lat szczególny nacisk w kwestii inwestycji kładziony jest na wydajność energetyczną oraz technologie środowiskowe. Oferta ABM Greiffenberger obejmuje również wiodące rozwiązania dla pojazdów elektrycznych, instalacji wiatrowych, urządzeń grzewczych na biomasę, a także dla branży logistycznej i magazynowej.
Tematy w artykule: dostawcy lubelskie

Podobne wiadomości:

S19 - trwają intensywne prace

S19 - trwają intensywne prace

Polskie drogi 2017-06-11

Rusza drugi etap przetargu na budowę fragmentu trasy Via Carpatia z Lublina do Kraśnika – poinformował pod koniec tygodnia wiceminister infrastruktury i budownictwa Jerzy Szmit. W tym roku zostanie podpisana umowa na wykonanie prac, które potrwają 36 miesięcy.

Droga ekspresowa połączy Puławy z S17

Droga ekspresowa połączy Puławy z S17

Polskie drogi 2016-04-15

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Suzuki Jimny - pierwsze zdjęcia przed premierą
Nowe Suzuki Jimny - pierwsze zdjęcia przed premierą
Suzuki przygotowuje w tym roku dwie ważne premiery, a jedną z nich jest zupełnie nowe Jimny. W sieci pojawiły się właśnie pierwsze zdjęcia tego modelu, a my znamy już pierwsze szczegóły na temat czwartej generacji.