mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > AB Filter dla motoryzacji i przemysłu

AB Filter dla motoryzacji i przemysłu

Wytwórnia Filtrów Samochodowych z Włocławka jest firmą posiadającą ponad 20-letnie doświadczenie w zakresie projektowania i produkcji filtrów oleju, paliwa i powietrza dla motoryzacji, rolnictwa oraz przemysłu. Firma dzięki szybko rosnącemu popytowi zbudowała swoje dzisiejsze zaplecze, inwestując w nowe obiekty produkcyjne i modernizując technologie.

Jej korzenie sięgają 1983 r., kiedy została założona jako mały zakład produkcyjny wytwarzający przewodowe filtry paliwa do silników z zapłonem iskrowym. Lata 1985-1998 to czas, w którym uformował się dzisiejszy potencjał produkcyjny i handlowy. Produkty AB Filter dostarczane są dziś na potrzeby “pierwszego wyposażenia” głównie do FSO na Żeraniu oraz ZPC Ursus oraz wielu innych, reprezentujących wiele branż przemysłu min. Anwil SA.

Ponadto stworzenie własnego zaplecza badawczo-rozwojowego umożliwia firmie projektowanie i produkcję filtrów o nietypowym zastosowaniu. Zakład posiada certyfikaty poświadczające zgodność systemu Zarządzania Jakością z obowiązującymi normami.


Przeczytaj także:

Fabryka Boscha i Denso we Wrocławiu (2007-01-15)

Specjaliści branży filtracyjnej (2006-02-20)

 


Podobne wiadomości:

Znamy wykonawców wszystkich odcinków S5 w kujawsko-pomorskim

Znamy wykonawców wszystkich odcinków S5 w...

Polskie drogi 2015-08-21

S10 Bydgoszcz – Toruń: ponowny przetarg

S10 Bydgoszcz – Toruń: ponowny przetarg

Polskie drogi 2016-08-26

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Importer niemieckiej marki opublikował właśnie cennik nowego Audi A6. Samochód będzie dostępny na początek w silnikiem benzynowym i wysokoprężnym. Cennik otwiera kwota 296 600 zł.