mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > AB Filter dla motoryzacji i przemysłu

AB Filter dla motoryzacji i przemysłu

Wytwórnia Filtrów Samochodowych z Włocławka jest firmą posiadającą ponad 20-letnie doświadczenie w zakresie projektowania i produkcji filtrów oleju, paliwa i powietrza dla motoryzacji, rolnictwa oraz przemysłu. Firma dzięki szybko rosnącemu popytowi zbudowała swoje dzisiejsze zaplecze, inwestując w nowe obiekty produkcyjne i modernizując technologie.

Jej korzenie sięgają 1983 r., kiedy została założona jako mały zakład produkcyjny wytwarzający przewodowe filtry paliwa do silników z zapłonem iskrowym. Lata 1985-1998 to czas, w którym uformował się dzisiejszy potencjał produkcyjny i handlowy. Produkty AB Filter dostarczane są dziś na potrzeby “pierwszego wyposażenia” głównie do FSO na Żeraniu oraz ZPC Ursus oraz wielu innych, reprezentujących wiele branż przemysłu min. Anwil SA.

Ponadto stworzenie własnego zaplecza badawczo-rozwojowego umożliwia firmie projektowanie i produkcję filtrów o nietypowym zastosowaniu. Zakład posiada certyfikaty poświadczające zgodność systemu Zarządzania Jakością z obowiązującymi normami.


Przeczytaj także:

Fabryka Boscha i Denso we Wrocławiu (2007-01-15)

Specjaliści branży filtracyjnej (2006-02-20)

 


Podobne wiadomości:

S10 Bydgoszcz – Toruń: ponowny przetarg

S10 Bydgoszcz – Toruń: ponowny przetarg

Polskie drogi 2016-08-26

Cała S5 w kujawsko-pomorskim ma już umowy

Cała S5 w kujawsko-pomorskim ma już umowy

Polskie drogi 2015-10-13

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Abonament RTV w samochodzie - wysokie kary
Abonament RTV w samochodzie - wysokie kary
Wtorkowa „Rzeczpospolita” donosi, że Poczta Polska będzie sprawdzać, czy firmy zarejestrowały odbiorniki radiowe w samochodach. Jeżeli nie – będą grozić za to wysokie kary.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic