mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > A jednak się kręci!

A jednak się kręci!

Wyobraźcie sobie Państwo, że nagle uwierzyłem w możliwość sukcesu budowniczych autostrad, dróg szybkiego ruchu czy zwykłych lokalek. Żebyście nie pomyśleli, że całkiem zwariowałem, to Wam powiem, że po dłuższej analizie swojego dziwnego stanu odnalazłem jego przyczynę.

A jednak się kręci!
To był dzień! Wielu ludzi żyje tak długo jak ja, a niektórzy nawet dłużej i nie mieli tego szczęścia, które zdarzyło się mnie. Mimo tego, że był piątek i to trzynastego, obudziłem się w optymistycznym motoryzacyjnie nastroju! czytaj więcej>>
Tematy w artykule: autostrada

Podobne wiadomości:

Autostrada A2 - trzeci pas w przyszłym roku

Autostrada A2 - trzeci pas w przyszłym roku

Polskie drogi 2017-10-16

Autostrada A2  - ruszy odcinek z Mińska Maz. do Siedlec

Autostrada A2 - ruszy odcinek z Mińska Maz....

Polskie drogi 2018-01-04

Komentuj:

~Andrzej z Bydgoszczy 2008-05-22

Co ma piernik do wiatraka ? Nie rozumiem jak można być tak zawistny. Fakty mówią niestety inaczej. Szereg dróg jest w dobrym stanie. Samorządy lokalne zaczęły dbać o swoje szlaki komunikacyjne. Wiloletnie zaniedbania nie jest tak łatwo nadrobić. Sądzę, iż dużo pracy jeszcze przed nami ale już widać przyczółki zagospodarowania. Pan Włodzimierz trochę mało podróżuje po Polsce, Nasz kraj jest naprawdę piękny. Tylko my POLACY powinniśmy sami zadbać o jego dobry wizerunek. Właśnie wybieram się na wspomnianą trasę-naprawdę warto, A kto nie wierzy niech sam doświadczy. O czym właśnie pisał pan Włodzimierz Zientarski. Pozdrawiam. Ps.Panie Włodku trzymamy za Pana kciuki za Syna -niech Pan walczy bo warto i trzeba. Tak by zrobił każdy Ojciec.

~kol 2008-05-21

Jestem w stanie zrozumieć stan psychiczny ojca walczącego wciąż o powrót syna, ale przełożenie na drogi raczej do mnie nie przemawia z uwagi na fatalny ich stan, który ciągle się pogarsza na skutek niszczenia ciężarówkami i TIR-ami oraz bezsensowną polityką budowania wysepek przez samorządy w kooperacji ze znajomymi firmami, które podzielą się zyskiem.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A1 Sportback - już oficjalnie!
Nowe Audi A1 Sportback - już oficjalnie!
Audi A1 to najmniejszy model w gamie niemieckiego producenta. Samochód debiutuje w pięciodrzwiowej wersji Sportback. Producent raczej nie wprowadzi do sprzedaży wariantu trzydrzwiowego.