mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Akcesoria do BMW serii 1

Akcesoria do BMW serii 1

Każdy, kto chciałby zindywidualizować wygląd swojego BMW serii 1, będzie mógł teraz skorzystać z bogatej listy dodatkowych akcesoriów.

Do najważniejszych pomysłów i opcji należą:

Pakiet aerodynamiczny
Dzięki niemu BMW serii 1 będzie prezentował jeszcze bardziej usportowioną sylwetkę. Pakiet ten zawiera nakładki na pas przedni i tylny oraz spojler mocowany w górnej części pokrywy bagażnika. Optymalizuje on też współczynnik oporu powietrza pojazdu, podnosząc tym samym standard dynamiki jazdy.

Kamera przednia
Opcjonalna kamera przednia BMW przeznaczona jest zwłaszcza do użytku w mieście. Kamera rejestruje ruch pojazdów na drodze z prawej i lewej strony pod kątem 60 st., a następnie przedstawia dane na monitorze pokładowym. System ten pomaga kierowcy w bezpiecznym wykonywaniu manewru skrętu na skrzyżowaniach, nawet przy ograniczonym polu widzenia. Kierowca musi jedynie włączyć lub wyłączyć system jednym przyciskiem – przy większych prędkościach system wyłącza się automatycznie.

Kamera tylna
Kamera tylna oferuje dodatkowe bezpieczeństwo podczas cofania. Umocowana nad pokrywą bagażnika przedstawia obraz drogi z tyłu pojazdu pod szerokim kątem 131 st. Gdy kierowca włącza wsteczny bieg, obraz z kamery przedstawiany jest automatycznie na wyświetlaczu w kokpicie, zatem na monitorze pojawiają się wówczas dane z obu kamer.

Zestaw dachowego mocowania bagażu
Oryginalny zestaw dachowego mocowania bagażu przeznaczony jest do bezpiecznego transportu np. nart, desek snowboardowych oraz rowerów. Bagażnik dachowy przymocowany jest do dostępnych standardowo punktów mocowania i jest w stanie udźwignąć ładunek nawet 75 kg.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.