mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Alfa Romeo w Bundeslidze

Alfa Romeo w Bundeslidze

W nowym sezonie piłkarskim zawodnicy Eintrachtu Frankfurt będą występować w koszulkach z logo Alfa Romeo. W ramach współpracy pojawi się także limitowana seria modeli Alfy z logo niemieckiego klubu.

Alfa Romeo w Bundeslidze
Logo Alfa Romeo znajdzie się na nowych koszulkach piłkarzy drużyny Eintracht Frankfurt w najbliższym sezonie 2013/2014. Prezentacja nowej koszulki drużyny miała miejsce 13 czerwca br. we Frankfurcie, w salonie marki Alfa Romeo, a prezentacji dokonali Sebastian Jung z Eintrachtu i Daniel Dejanovic, z drużyny młodzików Under 13.

Koszulka, w charakterystycznych czerwono-czarnych kolorach, została wybrana w głosowaniu, w którym wzięli udział wybrani przedstawiciele kibiców Eintrachtu. Pasy umieszczone są zarówno z przodu, jak i z tyłu czerwono-czarnego trykotu Eintrachtu. Na koszulkach używanych podczas spotkań wyjazdowych zastosowano po raz pierwszy biało-czarną kolorystykę. Z hasłem "bez serca bylibyśmy jedynie maszynami", również Alfa Romeo pojawia się na wewnętrznej stronie koszulki. Zresztą, w przyszłości również na samochodach Alfa Romeo pojawi się symbol Eintrachtu, są właśnie przygotowywane propozycje produktu w celu uczczenia tej współpracy.

Nie tylko piłka nożna, ale również wiele innych dyscyplin sportowych uprawianych w ośrodku sportowym Eintracht Frankfurt, będzie wspieranych przez Fiat Group Automobiles Germany AG, nowego głównego sponsora na najbliższe trzy lata. Włoski koncern z niemieckim klubem łączy także to, że siedziba niemieckiego oddziału Fiata znajduje się między Commerzbank-Arena, siedzibą Eintrachtu Frankfurt Fußball AG, a ośrodkiem sportowym Riederwald, gdzie znajduje się klub Eintracht Frankfurt.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Alfa Romeo
Tematy w artykule: Alfa Romeo sponsor piłka nożna Bundesliga

Podobne wiadomości:

Alfa Romeo 4C: najpiękniejszy safety car na...

auto motor i sport 0000-00-00

W ten weekend podczas FIM World Superbike Championship na Silverstone Alfa Romeo 4C zadebiutuje w roli samochodu bezpieczeństwa.

Alfa Romeo MiTo: delikatny facelifting...

auto motor i sport 0000-00-00

Bez większego rozgłosu mała MiTo przeszła drobne modyfikacje na nowy rok modelowy.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.