mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Alfa Romeo w Bundeslidze

Alfa Romeo w Bundeslidze

W nowym sezonie piłkarskim zawodnicy Eintrachtu Frankfurt będą występować w koszulkach z logo Alfa Romeo. W ramach współpracy pojawi się także limitowana seria modeli Alfy z logo niemieckiego klubu.

Alfa Romeo w Bundeslidze
Logo Alfa Romeo znajdzie się na nowych koszulkach piłkarzy drużyny Eintracht Frankfurt w najbliższym sezonie 2013/2014. Prezentacja nowej koszulki drużyny miała miejsce 13 czerwca br. we Frankfurcie, w salonie marki Alfa Romeo, a prezentacji dokonali Sebastian Jung z Eintrachtu i Daniel Dejanovic, z drużyny młodzików Under 13.

Koszulka, w charakterystycznych czerwono-czarnych kolorach, została wybrana w głosowaniu, w którym wzięli udział wybrani przedstawiciele kibiców Eintrachtu. Pasy umieszczone są zarówno z przodu, jak i z tyłu czerwono-czarnego trykotu Eintrachtu. Na koszulkach używanych podczas spotkań wyjazdowych zastosowano po raz pierwszy biało-czarną kolorystykę. Z hasłem "bez serca bylibyśmy jedynie maszynami", również Alfa Romeo pojawia się na wewnętrznej stronie koszulki. Zresztą, w przyszłości również na samochodach Alfa Romeo pojawi się symbol Eintrachtu, są właśnie przygotowywane propozycje produktu w celu uczczenia tej współpracy.

Nie tylko piłka nożna, ale również wiele innych dyscyplin sportowych uprawianych w ośrodku sportowym Eintracht Frankfurt, będzie wspieranych przez Fiat Group Automobiles Germany AG, nowego głównego sponsora na najbliższe trzy lata. Włoski koncern z niemieckim klubem łączy także to, że siedziba niemieckiego oddziału Fiata znajduje się między Commerzbank-Arena, siedzibą Eintrachtu Frankfurt Fußball AG, a ośrodkiem sportowym Riederwald, gdzie znajduje się klub Eintracht Frankfurt.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Alfa Romeo
Tematy w artykule: Alfa Romeo sponsor piłka nożna Bundesliga

Podobne wiadomości:

Alfa Romeo Giulia Coupe - premiera w Genewie?

Alfa Romeo Giulia Coupe - premiera w Genewie?

Aktualności 2017-02-02

Alfa Romeo Stelvio – ruszyła sprzedaż

Alfa Romeo Stelvio – ruszyła sprzedaż

Aktualności 2017-01-20

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Maluch Toma Hanksa jest już gotowy
Maluch Toma Hanksa jest już gotowy
Oto najsłynniejszy Fiat 126p w Polsce. Samochód, który już za kilkanaście tygodni wyruszy w długą drogę do Stanów Zjednoczonych przeszedł kilka operacji upiększających przez studio Carlex Design. Maluch dla Toma Hanksa prezentuje się bardzo wyjątkowo.
Austria. Czas na oddech Austria. Czas na oddech