mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > All for Fuel eco

All for Fuel eco

Dla Renault Trucks, kontrola zużycia paliwa jest i pozostanie sprawą priorytetową. W sprawę oszczędności paliwa dla naszych klientów angażować się powinno całe przedsiębiorstwo, poczynając od pierwszego pociągnięcia ołówkiem przez  projektanta, przez szkolenie kierowców w zakresie prawidłowej techniki jazdy, a na konserwacji pojazdów kończąc. Efekt: pojazdy coraz bardziej oszczędne.

All for Fuel eco
Pojazdy zużywające mniej paliwa zapewniają przewoźnikom większe marże, pozwalają im poprawić wskaźniki eksploatacyjne i zwiększyć wiarygodność w kwestii ochrony środowiska.

Koncepcja i projekt: lżejsze i aerodynamiczne pojazdy, układ napędowy o wysokiej sprawności.
Cykl życia pojazdu zaczyna się w biurze projektowym Renault Trucks w Lyonie (Francja). Zespół inżynierów pracuje tam nad architekturą pojazdu ciężarowego: aerodynamiczne kształty, najkorzystniejsze kąty penetracji i połączenia ciągnik - naczepa obejmujące spoilery dachowe, mające na celu zmniejszenie strat aerodynamicznych. Tak jak projektant pojazdu stara się zmniejszyć straty – zwłaszcza aerodynamiczne – specjaliści w dziedzinie układu napędowego dążą do optymalizacji jego bilansu energetycznego. Analiza układu pojazd + układ napędowy ma na celu możliwie najlepszą integrację obu elementów składowych.

Dostawa pojazdu: więcej niż odbiór, szkolenie.
Nabywanie umiejętności prowadzenia pojazdu sposób zmniejszający zużycie paliwa, zaczyna się w już w chwili jego odbioru u dystrybutora  Renault Trucks. On nie tylko przedstawi Państwu szczegółowo nowy pojazd, ale zaoferuje wiarygodne informacje pozwalające zmniejszyć zużycie paliwa począwszy od pierwszych kilometrów, a ponadto,  poprawić technikę jazdy i bezpieczeństwo.

Szkolenie: doskonałe dostosowanie do wymagań każdego klienta.
Renault Trucks oferuje Państwu pakiety Optifuel Training i Optifuel Programme stanowiące kompletne moduły szkoleniowe, dostosowane do Państwa branży, pojazdu i organizacji. Po ukończeniu tych szkoleń, oprogramowanie Optifuel Infomax umożliwi Państwu zoptymalizowanie techniki jazdy Waszych kierowców i monitorowanie ich postępów.

Wsparcie posprzedażne dla utrzymania parametrów eksploatacyjnych.
Konserwacja wykonywana przez specjalistów sieci Renault Trucks, możliwość zamontowania w ramach usługi posprzedażnej najnowszych udoskonaleń technologicznych (Optiroll, automatyczne wyłączanie silnika…), a stosowanie atestowanych części zamiennych umożliwi Państwu utrzymanie parametrów zużycia paliwa w Waszym pojeździe przez cały okres jego eksploatacji. pojeździe przez cały okres jego eksploatacji.

Podobne wiadomości:

Oszczędny Volkswagen Golf TDI bije Rekord Guinnessa

Oszczędny Volkswagen Golf TDI bije Rekord...

Aktualności 2015-07-09

Zakaz wyprzedzania dla ciężarówek na A2

Zakaz wyprzedzania dla ciężarówek na A2

Polskie drogi 2015-06-25

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
S7 z Warszawy do Grójca już w realizacji
S7 z Warszawy do Grójca już w realizacji
Oto jeden z najbardziej wyczekiwanych odcinków dróg w Polsce. Trasa ekspresowa S7 z Warszawy do Grójca uzupełni sieć w centralnej Polsce. Niebawem ruszy jego realizacja, a minister infrastruktury i budownictwa liczy na zakończenie budowy przed terminem.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic