mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Alonso, Trulli, Briatore w Warszawie!

Alonso, Trulli, Briatore w Warszawie!

Już za niespełna dwa tygodnie Polskę odwiedzi Renault F1 Team. Kierowcy - Jarno Trulli, Fernando Alonso oraz szef zespołu - Flavio Briatore, spotkają się z fanami 24 sierpnia o godzinie 21.00 w holu Biblioteki Uniwersyteckiej, przy ul. Dobrej 56/66 w Warszawie, gdzie będą rozdawali autografy.

Alonso, Trulli, Briatore w Warszawie!

Pasjonaci Formuły 1 będą mogli obejrzeć bolid w Galerii Mokotów w dniach 19 - 23 sierpnia.
Jarno Trulli jest związany z ekipą Renault od sezonu 2002. Ma na swoim koncie m.in dwukrotne mistrzostwo świata, czterokrotne mistrzostwo Włoch oraz mistrzostwo Europy w kartingu. Włoch wygrał także tytuł w niemieckiej Formule 3 i po odniesieniu tego sukcesu zadebiutował w Formule 1 w 1997 roku. Trulli jest uznawany za kierowcę szybkiego i doświadczonego, jego zalety są widoczne szczególnie podczas kwalifikacji.
Supertalent - Fernando Alonso ma dopiero dwadzieścia dwa lata i od 2001 roku jest związany z Renault F1 Team, gdzie zadebiutował jako kierowca testowy. Prędkości, które osiągał były tak imponujące, że szefowie zespołu Renault bez wahania przyznali mu miejsce w tegorocznej stawce Formuły 1. Większość obserwatorów widzi w Fernando Alonso następcę Michaela Schumachera.
Grand Prix Węgier, po którym zespół odwiedzi Polskę, to również pierwsza okazja do wypróbowania ulepszonego silnika. Obecnie pracujemy nad zwiększeniem mocy silnika. Już w Budapeszcie kierowcy będą mieli do dyspozycji jego udoskonaloną wersję. Nasze prace planujemy zakończyć na GP Włoch lub USA - zapowiada Denis Chevier z Renault F1 Team.
Partnerem akcji jest ELF.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.