mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Altea i C-Max wyróżnione

Altea i C-Max wyróżnione

Seat Altea jako najlepsze auto prototypowe oraz Ford Focus C-Max w kategorii minivanów zostały nagrodzone przez organizację Designers Europe.

Altea i C-Max wyróżnione

Wcześniej informowaliśmy już o przyznaniu nagrody Lancii Ypsilon w kategorii aut kompaktowych. Nagrody te przyznawane przez 200 projektantów oraz studentów projektowania z całej Europy wręczane są na odbywających się targach motoryzacyjnych w Brukseli, które potrwają jeszcze do 25 stycznia.

Altea została wyróżniona na kilka miesięcy przed debiutem, który został zaplanowany na wiosnę tego roku. Odbierający nagrodę, Walter de Silva, dyrektor zespołu projektantów oraz odpowiedzialny również za zespół projektantów w Audi Brand Group, powiedział, iż "Nie chodzi tutaj o ewolucję, a o rewolucję".

Ford Focus C-Max jest trzecim autem tej marki, który otrzymał tę prestiżową nagrodę w 15-letniej historii organizacji Designers Europe. Nagroda została przyznana m.in. za sportowy charakter oraz niezwykłą przyjemność jazdy, jaką oferuje nowy model.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Prześlij zdjęcie i zagraj o jedną z 30 nagród
Prześlij zdjęcie i zagraj o jedną z 30 nagród
Konkurs na 25-lecie magazynu "auto motor i sport". Zrób sobie zdjęcie z jubileuszowym wydaniem magazynu i prześlij je do nas koszystając z formularza na stronie. Masz szansę na wygranie jednej z 30 nagród. Weź udział!
Wydania cyfrowe auto motor i sport Wydania cyfrowe auto motor i sport