mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Altea najpiękniejsza

Altea najpiękniejsza

Międzynarodowe jury przyznające doroczne nagrody dla "Najpiękniejszego Samochodu Świata" przyznało nagrody specjalne za rok 2004 dla modeli SEAT Altea i Ferrari 612 Scaglietti.

Jury konkursu złożone było z profesjonalnych projektantów, historyków sztuki i dziennikarzy motoryzacyjnych.

Do konkursu zorganizowanego w Mediolanie zgłoszono w ciągu całego roku 60 modeli 30 różnych marek. Werdyktem jury, za "Najpiękniejsze Samochody Świata Roku 2004" uznano także dwa inne modele z grupy marek Audi w odpowiednich kategoriach: Audi A6 w kategorii dużych sedanów i Lamborghini Murciélago Roadster jako najpiękniejszy "supersamochód" świata.

Walter de'Silva, Szef Działu Projektowania w grupie marek Audi i Szef Działu Projektowania w firmie SEAT, tak skomentował tę wiadomość: "te wysoce prestiżowe nagrody potwierdzają, że w naszych pracach podążamy we właściwym kierunku oraz dowodzą słuszności naszej strategii w dziedzinie projektowania".

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Audi R8 Spyder V10 Plus - najmocniejsze kabrio w historii
Audi R8 Spyder V10 Plus - najmocniejsze kabrio w historii
Koncern z Ingolstadt zaprezentował najmocniejszą odmianę swojego supersamochodu. Wersja R8 Spyder V10 Plus to najmocniejszy kabriolet z logo czterech pierścieni, jaki kiedykolwiek powstał.