mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Altea najpiękniejsza

Altea najpiękniejsza

Międzynarodowe jury przyznające doroczne nagrody dla "Najpiękniejszego Samochodu Świata" przyznało nagrody specjalne za rok 2004 dla modeli SEAT Altea i Ferrari 612 Scaglietti.

Jury konkursu złożone było z profesjonalnych projektantów, historyków sztuki i dziennikarzy motoryzacyjnych.

Do konkursu zorganizowanego w Mediolanie zgłoszono w ciągu całego roku 60 modeli 30 różnych marek. Werdyktem jury, za "Najpiękniejsze Samochody Świata Roku 2004" uznano także dwa inne modele z grupy marek Audi w odpowiednich kategoriach: Audi A6 w kategorii dużych sedanów i Lamborghini Murciélago Roadster jako najpiękniejszy "supersamochód" świata.

Walter de'Silva, Szef Działu Projektowania w grupie marek Audi i Szef Działu Projektowania w firmie SEAT, tak skomentował tę wiadomość: "te wysoce prestiżowe nagrody potwierdzają, że w naszych pracach podążamy we właściwym kierunku oraz dowodzą słuszności naszej strategii w dziedzinie projektowania".

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Suzuki Swift Sport zadebiutuje jesienią
Suzuki Swift Sport zadebiutuje jesienią
Japoński producent poszerza ofertę swojego najpopularniejszego modelu. Nowa generacja Suzuki Swift będzie dostępna w wersji Sport. Samochód zadebiutuje już jesienią na salonie we Frankfurcie.
Austria. Czas na oddech Austria. Czas na oddech