mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Amerykanie upominają się o Smarta

Amerykanie upominają się o Smarta

Im bliżej debiutu małych Smartów na rynku amerykańskim, tym coraz częściej docierają do zagranicznych mediów głosy optymizmu związane ze sprzedażą tych pojazdów. Według branżowej gazety "Automobilwoche" już blisko 1400 amerykańskich dealerów marki czeka z niecierpliwością na pojawienie się samochodów w ich salonach.

Amerykanie upominają się o Smarta
”Jestem pewien, że dzięki optymistycznym opiniom od naszych dealerów, podjęliśmy słuszną decyzję co do wprowadzenia małych, miejskich samochodów Smart na rynek północnoamerykański” – powiedział w wywiadzie dla gazety „Automobilwoche”, szef sprzedaży Mercedesa, Klaus Maier.

Zadowolenie dealerów pobudzone jest rzecz jasna sporą popularnością Smartów u samych klientów, którzy coraz częściej szukają informacji o nowym produkcie. Nowa generacja Smartów Fortwo pojawi się w  Stanach Zjednoczonych na początku 2008 roku. Samochody będą sprzedawane głównie w dużych miastach.

W Europie nowe Smarty zadebiutują już znacznie wcześniej, bo w kwietniu bieżącego roku. Według danych Mercedesa (właściciela marki Smart) na Starym Kontynencie złożono już około 30 tys. zamówień na te auta.

Zobacz galerię zdjęć nowej generacji marki Smart

Czytaj także:

Gorące bliźniaki od Brabusa 2007-02-23

Tańszy smart fortwo 2007-02-05

Smart fortwo cabrio na początek 2006-12-27
Zobacz koniecznie: Wszystko o Smart
Tematy w artykule: Smart

Podobne wiadomości:

Problemy smarta z układem kierowniczym

Problemy smarta z układem kierowniczym

Aktualności 2015-06-19

Zlot samochodów marki Smart - padł rekord!

Zlot samochodów marki Smart - padł rekord!

Aktualności 2016-08-30

Komentuj:

~fan 2007-12-16

fajne te smarty szacuneczek

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek? Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek?