mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Amerykańska wersja Mazdy2 zadebiutuje w LA

Amerykańska wersja Mazdy2 zadebiutuje w LA

Choć Mazda 2 zdobyła już tytuł World Car of the Year 2008, to do tej pory nie była obecna na rynku amerykańskim. W przyszłym roku to się zmieni, a wersja amerykańska tego malucha Mazdy zostanie pokazana już w grudniu podczas wystawy w Los Angeles.

Amerykańska wersja Mazdy2 zadebiutuje w LA
Ciesząca się światowym uznaniem Mazda2, powinna zyskać sporą popularność na amerykańskim rynku małych samochodów. Sprzedaż samochodu w USA i Kanadzie rozpocznie się pod koniec 2010 roku. Dni prasowe salonu w Los Angeles zaplanowano na 2 i 3 grudnia, a publiczność będzie mogła zobaczyć ekspozycje od 4 do 13 grudnia.

- Wprowadzenie modelu Mazda2 na rynek północnoamerykański dopełnia gamę naszych modeli - mówi Jim O’Sullivan, Prezes i Dyrektor Generalny Mazda North American Operations. - Mazda2 posiada najważniejsze cechy wyróżniające nasze samochody spośród konkurencji. Ma nowoczesną stylizację, przyjemnie się prowadzi i daje radość z jazdy.

Mazda2 odniosła sukces na rynkach i w mediach całego świata, co potwierdziła, poza tytułem "Światowego Samochodu Roku 2008", zdobyciem 48 nagród i tytułu Samochodu Roku w ponad 20 krajach.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Mazda 2
Mazda 2
Cena podstawowa już od: 54 900 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-5dr.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Mazda 2 Wszystko o Mazda
Tematy w artykule: Mazda Mazda 2 targi Los Angeles

Podobne wiadomości:

Ku czci Mazdy MX-5

auto motor i sport 0000-00-00

Odświeżona Mazda 6 zadebiutuje w Genewie

Odświeżona Mazda 6 zadebiutuje w Genewie

Aktualności 2018-02-09

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.