mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Antolin - nowy inwestor w WSSE

Antolin - nowy inwestor w WSSE

Nowy inwestor, hiszpańska firma Grupo Antolin wybuduje w Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej zakład wytwarzający elementy wyposażenia samochodów. Zatrudnienie znajdzie tu 400 osób.

Inwestycja prowadzona będzie na terenie podstrefy Strzelin a zakład zostanie otwarty najprawdopodobniej pod koniec bieżącego roku.W fabryce w Strzelinie produkowane będą daszki przeciwsłoneczne, półki samochodowe oraz elementy wyciszające do samochodów.

Firma ma zakłady zlokalizowane w 18 krajach na całym świecie i zatrudnia w nich blisko 8 tys. osób. Swoje produkty dostarcza m.in. dla takich marek jak Volkswagen, Ford, Renault-Nissan i General Motors.

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna "INVEST - PARK" jest jedną z najszybciej rozwijających się stref przemysłowych w Polsce. Na terenie strefy powstaje już kilka nowych inwestycji m.in. nowy zakład Faurecii w Jelczu-Laskowicach czy firmy Daicel w Żarowie. W ten sposób wałbrzyski "Inwest Park" staje się zagłębiem firm dostarczających komponenty dla motoryzacji.


Podobne wiadomości:

Nowoczesne technologie Wabco z Wrocławia

Nowoczesne technologie Wabco z Wrocławia

Aktualności 2014-12-15

Inwestycja Volkswagena największą w 2014 roku

Inwestycja Volkswagena największą w 2014 roku

Aktualności 2014-12-15

Komentuj:

~Katarzyna 2007-07-19

Jestem dośc mocno zainteresowana ową firmą. Czy wie ktos może czy budowa została juz zakonczona i jak można się skontaktować z firmą? Adres dokładny? Telefon? Z góry dziekuję za odpowiedź. pozdawiam!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Suzuki Jimny - pierwsze zdjęcia przed premierą
Nowe Suzuki Jimny - pierwsze zdjęcia przed premierą
Suzuki przygotowuje w tym roku dwie ważne premiery, a jedną z nich jest zupełnie nowe Jimny. W sieci pojawiły się właśnie pierwsze zdjęcia tego modelu, a my znamy już pierwsze szczegóły na temat czwartej generacji.

Zalando Zalando