mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Antolin - nowy inwestor w WSSE

Antolin - nowy inwestor w WSSE

Nowy inwestor, hiszpańska firma Grupo Antolin wybuduje w Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej zakład wytwarzający elementy wyposażenia samochodów. Zatrudnienie znajdzie tu 400 osób.

Inwestycja prowadzona będzie na terenie podstrefy Strzelin a zakład zostanie otwarty najprawdopodobniej pod koniec bieżącego roku.W fabryce w Strzelinie produkowane będą daszki przeciwsłoneczne, półki samochodowe oraz elementy wyciszające do samochodów.

Firma ma zakłady zlokalizowane w 18 krajach na całym świecie i zatrudnia w nich blisko 8 tys. osób. Swoje produkty dostarcza m.in. dla takich marek jak Volkswagen, Ford, Renault-Nissan i General Motors.

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna "INVEST - PARK" jest jedną z najszybciej rozwijających się stref przemysłowych w Polsce. Na terenie strefy powstaje już kilka nowych inwestycji m.in. nowy zakład Faurecii w Jelczu-Laskowicach czy firmy Daicel w Żarowie. W ten sposób wałbrzyski "Inwest Park" staje się zagłębiem firm dostarczających komponenty dla motoryzacji.


Podobne wiadomości:

GM rekrutuje pracowników do zakładu w Gliwicach

GM rekrutuje pracowników do zakładu w...

Aktualności 2014-12-12

Inwestycja Volkswagena największą w 2014 roku

Inwestycja Volkswagena największą w 2014 roku

Aktualności 2014-12-15

Komentuj:

~Katarzyna 2007-07-19

Jestem dośc mocno zainteresowana ową firmą. Czy wie ktos może czy budowa została juz zakonczona i jak można się skontaktować z firmą? Adres dokładny? Telefon? Z góry dziekuję za odpowiedź. pozdawiam!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.