mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Aston Martin w Polsce!

Aston Martin w Polsce!

Podczas gdy oczy i uszy motoryzacyjnego światka skierowane są na wystawę we Frankfurcie, ważna informacja dotarła do nas z polskiego rynku. Otóż już wkrótce w sprzedaży w naszym kraju zadebiutuje oficjalnie marka Aston Martin!

Aston Martin w Polsce!
Jeszcze w tym roku w warszawskim salonie ruszy sprzedaż jednej z najbardziej prestiżowych marek. Aston Martin jest jedną z niewielu marek samochodów, które produkowane są dla klientów o bardzo indywidualnych potrzebach i wyrafinowanych gustach. Długo oczekiwane wejście tej brytyjskiej marki z pewnością spotka się z olbrzymią radością najbardziej wymagających pasjonatów motoryzacji.

W tym celu powołana została do życia spółka AML Polska Sp. z o.o. (Aston Martin Lagonda Polska), która będzie odpowiedzialna za dystrybucję i serwis samochodów Aston Martin.

- Od 1913 roku do dzisiaj upłynęło już blisko 100 lat - powiedział Marcin Dąbrowski wiceprezes zarządu AML Polska. - Jesteśmy dumni, że setne urodziny Aston Martin będziemy mogli świętować w Polsce w naszym oficjalnym przedstawicielstwie.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Aston Martin
Tematy w artykule: Aston Martin rynek polski

Podobne wiadomości:

Używany Aston Martin z gwarancją

Używany Aston Martin z gwarancją

Aktualności 2016-11-01

Kolejni producenci wycofują się z salonu w Paryżu

Kolejni producenci wycofują się z salonu w...

Aktualności 2016-09-20

Komentuj:

~Sowiet 2009-09-17

Skoro zawsze jest ten odsetek, który może sobie pozwolić, a dalszy jego odsetek chce sobie sprawić - to dla nich. Po co mają u obcych szukać.

~roman 2009-09-17

ale co mnie to niby obchodzi, jak najtańsze auto będzie kosztować z ... 300 tys. zł (??) i tak nigdy w życiu nie bedzie mnie na to stać. Wiekszości Polaków nie stać na kupno nowego auta za 40-50 tys., wiec z czym do ludzi

~jareczko 2009-09-16

tez mi sie to zaczyna podobać, jeszcze Lambo, Maserati i będzie bardzo bardzo dobrze. No tylko żeby mieć gotówke........

aaa 2009-09-15

No ładnie, jeszcze pod koniec roku Ferrari Warszawa będzie otwarte. Teraz Aston Martin. Jest dobrze.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Citroen C3 Aircross Citroen C3 Aircross