mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Aston Martin w Polsce!

Aston Martin w Polsce!

Podczas gdy oczy i uszy motoryzacyjnego światka skierowane są na wystawę we Frankfurcie, ważna informacja dotarła do nas z polskiego rynku. Otóż już wkrótce w sprzedaży w naszym kraju zadebiutuje oficjalnie marka Aston Martin!

Aston Martin w Polsce!
Jeszcze w tym roku w warszawskim salonie ruszy sprzedaż jednej z najbardziej prestiżowych marek. Aston Martin jest jedną z niewielu marek samochodów, które produkowane są dla klientów o bardzo indywidualnych potrzebach i wyrafinowanych gustach. Długo oczekiwane wejście tej brytyjskiej marki z pewnością spotka się z olbrzymią radością najbardziej wymagających pasjonatów motoryzacji.

W tym celu powołana została do życia spółka AML Polska Sp. z o.o. (Aston Martin Lagonda Polska), która będzie odpowiedzialna za dystrybucję i serwis samochodów Aston Martin.

- Od 1913 roku do dzisiaj upłynęło już blisko 100 lat - powiedział Marcin Dąbrowski wiceprezes zarządu AML Polska. - Jesteśmy dumni, że setne urodziny Aston Martin będziemy mogli świętować w Polsce w naszym oficjalnym przedstawicielstwie.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Aston Martin
Tematy w artykule: Aston Martin rynek polski

Podobne wiadomości:

Aston Martin Zagato prezentuje dwie nowości

Aston Martin Zagato prezentuje dwie nowości

Samochody luksusowe 2017-08-16

Aston Martin Vanquish S - więcej mocy

Aston Martin Vanquish S - więcej mocy

Samochody luksusowe 2016-11-17

Komentuj:

~Sowiet 2009-09-17

Skoro zawsze jest ten odsetek, który może sobie pozwolić, a dalszy jego odsetek chce sobie sprawić - to dla nich. Po co mają u obcych szukać.

~roman 2009-09-17

ale co mnie to niby obchodzi, jak najtańsze auto będzie kosztować z ... 300 tys. zł (??) i tak nigdy w życiu nie bedzie mnie na to stać. Wiekszości Polaków nie stać na kupno nowego auta za 40-50 tys., wiec z czym do ludzi

~jareczko 2009-09-16

tez mi sie to zaczyna podobać, jeszcze Lambo, Maserati i będzie bardzo bardzo dobrze. No tylko żeby mieć gotówke........

aaa 2009-09-15

No ładnie, jeszcze pod koniec roku Ferrari Warszawa będzie otwarte. Teraz Aston Martin. Jest dobrze.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
MUSI BYĆ COOL
MUSI BYĆ COOL
Ten nowoczesny samochód miejski, dzięki nadmuchanej karoserii, nietypowym reflektorom, innowacyjnym panelom Airbump i dziesiątkom dostępnych wersji kolorystycznych sprawił, że kierowca wreszcie może wyrazić swoją osobowość.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic