mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Atak Fordów

Atak Fordów

Mimo iż na Passata nie ma mocnych, to jednak zauważalny jest wzrost zainteresowania modelami innych marek. W listopadzie w serwisie aut używanych GEpard sporą popularnością cieszyły się Ford Mondeo oraz Ford Focus, a także Toyota Corolla.

Atak Fordów

Do tej pory mogliśmy się już nieco przyzwyczaić, iż to marki aut wyprodukowanych u naszych zachodnich sąsiadów zdecydowanie cieszą się największą popularnością. Już kilkakrotnie zdarzały się takie sytuacje, iż na czele rankingu znajdowały się cztery modele marek Volkswagen oraz Opel. Dlatego też pewnym zaskoczeniem mogą być wyniki zainteresowania autami używanymi w listopadzie. Do ścisłej czołówki awansowały bowiem aż dwa modele marki Ford – Mondeo oraz Focus, a nieznacznie niżej uplasowała się Toyota Corolla. Istotne jest to również z tego względu, iż auta te są stosunkowo nowymi na rynku, co może oznaczać, iż nasi rodacy nie szukają starych, kilkunastoletnich, o wątpliwym stanie technicznym samochodów.

Top 10 Serwisu GEpard – najczęściej oglądane modele samochodów używanych w listopadzie 2005 

1

Volkswagen Passat

bz

2

Ford Mondeo

+ 2

3

Opel Vectra

- 1

4

Ford Focus

+ 1

5

Opel Astra

- 2

6

Toyota Corolla

+ 1

7

Opel Corsa

+ 2

8

Volkswagen Golf III

- 2

9

Honda Civic

- 1

10

Ford Escort

bz


Porównując łączne wyniki zainteresowania dla poszczególnych marek, wciąż na czele Opel i Volkswagen, ale już nieznacznie ustępuje im marka Ford. Później jest długa przerwa, a po niej w miarę równym zainteresowaniem cieszą się Mercedes, Toyota, Renault, Audi, Fiat i BMW.

Ranking popularności marek – najczęściej oglądane marki samochodów używanych w listopadzie 2005 

1

Opel

2

Volkswagen

3

Ford

4

Mercedes

5

Toyota

6

Renault

7

Audi

8

Fiat

9

BMW

10

Honda

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.