mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Audi Pro-Am Tour

Audi Pro-Am Tour

W ubiegłym roku Audi podjęło współpracę z firmą Golf 24 dotyczącą organizacji cyklu imprez golfowych. W tym roku, już w ten weekend rusz kolejny cykl rozgrywek.

Audi Pro-Am Tour

Efektem zeszłorocznej kooperacji był turniej Audi Pro-Am Tour 2004. Rywalizowali w nim zawodnicy na codzień trenujących tę dyscyplinę, jak i amatorzy - ci ostatni mieli rzadką okazję zmierzyć się z zawodowcami. Podobna formułą będzie obowiązywać w tegorocznych rozgrywkach.

Sukces pierwszej edycji cyklu spowodował, że PGA of Europe podjęło decyzję o uznaniu Audi Pro-Am Tour za oficjalny turniej przeznaczony dla zawodowców. Już dziś wielu zagranicznych golfistów zadeklarowało swój przyjazd.

W 2005 r. Audi Pro-Am Tour odbywać będzie się kolejno w: Krakow Valley G&CC (21-22 maja), Binowo Park GC (18-19 czerwca), Mazury G&CC (2-3 lipca), Sierra Golf Club (23-24 lipca), Amber Baltic GC (15-16 sierpnia) i Audi Pro-Am Championship w: First Warsaw G&CC (23-25 września).

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Solaris wybuduje kolejny zakład
Solaris wybuduje kolejny zakład
Producent pojazdów komunikacji miejskiej z wielkopolskiego Bolechowa przygotowuje się do kolejnej inwestycji. Solaris Bus & Coach wybuduje piąty zakład produkcyjny. Spółka kupiła 8,3 ha w okolicach Środy Wielkopolskiej.