Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Audi a polityka

Audi a polityka

Reprezentacyjna flota z Ingolstadt obsługuje imprezy na najwyższym szczeblu

W czasie niedawnego szczytu NATO w Pradze, 21 i 22 listopada br., limuzyny Audi służyły do przewożenia znanych osobistości i VIP-ów, a jeszcze w tym roku flota z Ingolstadt weźmie udział w uroczystym zakończeniu przewodnictwa Danii w Unii Europejskiej w Kopenhadze. W pierwszym półroczu przyszłego roku pojazdy Audi mają służyć do przewożenia polityków w czasie przewodnictwa Grecji w Unii a w dniach 16-26 września będzie je można zobaczyć przy okazji obrad Banku Światowego i Międzynarodowego Funduszu Walutowego w Dubaju. Zdaniem Hansa-Petera Hagemeistera, odpowiedzialnego za flotę w AUDI AG, limuzyny z Ingolstadt cieszą się obecnie wysoką akceptacją w sferach rządowych.

Flota Audi istnieje od 1987 r., a w imprezach na najwyższym szczeblu zadebiutowała w 1994 r. Armada z Ingolstadt obejmuje 100 modeli A8 w wersji przedłużonej oraz 20 samochodów opancerzonych. Począwszy od obrad NATO w Pradze flota składa się z nowych Audi A8. Podczas dużych imprez wykorzystywane są wszystkie pojazdy, a w razie potrzeby liczebność parku reprezentacyjnego bywa zwiększana. W ramach obsługiwania imprez Audi współpracuje z Volkswagenem, dzięki czemu w czasie ważnych wydarzeń reprezentowane są obie współpracujące ze sobą marki.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Lexus UX Concept - nietuzinkowe wnętrze
Lexus UX Concept - nietuzinkowe wnętrze
Projektanci Lexusa puścili wodze fantazji rysując wnętrze nowego koncepcyjnego modelu crossovera, o nazwie UX. Samochód zobaczymy już za tydzień na salonie w Paryżu.
Rozpoznaj modele Skody i wygraj Rozpoznaj modele Skody i wygraj