mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Audi co miesiąc z innymi cenami?

Audi co miesiąc z innymi cenami?

Audi śladem innych marek postanowiła zrewidować ceny swoich modeli. Niemiecka marka będzie co miesiąc dokonywać korekty cen i na jej podstawie oferować auta klientom.

Audi co miesiąc z innymi cenami?
W sierpniu wskaźnik korekty kursowej wynosi 12%. Oznacza, to że każdy klient, który kupi w tym miesiącu samochód w Autoryzowanym Salonie Sprzedaży Audi zapłaci cenę o 12 % niższą od ceny cennikowej. Powstała w ten sposób cena stanowi podstawę do skorzystania z ewentualnych promocji, które okresowo są przygotowywane dla niektórych modeli.

W Polsce, szczególnie w ostatnich miesiącach, nastąpiło znaczne wzmocnienie krajowej waluty. Skutkuje to wzrostem atrakcyjności towarów importowanych. Uwzględniając taką sytuację Audi, postanowiło zachowując niezmienione ceny cennikowe, wprowadzić do swojej polityki handlowej miesięczny wskaźnik korekty kursowej cen. Ogłaszana, na początku każdego miesiąca, wartość będzie uwzględniana przy naliczaniu cen sprzedaży samochodów klientowi.

Zaowocuje to przede wszystkich obniżeniem ostatecznej kwoty do zapłaty dla klientów i odda rzeczywistą wartość zmian kursu Euro, a więc waluty jaka obowiązuje w siedzibie producenta samochodów Audi.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Audi
Tematy w artykule: Audi

Podobne wiadomości:

Chrysler Polska sprzedaje w Euro

Chrysler Polska sprzedaje w Euro

Aktualności 2008-07-25

Nowe ceny Nissana Navara

Nowe ceny Nissana Navara

Aktualności 2008-08-04

Komentuj:

~aaa 2008-08-08

Marco, jak 10% to m/w jest ok. Bo 3% różnicy w VAT i akcyza ponad 13. Problem w tym, że będzie to blisko 20% i na takie różnice jak 10% nie mamy co liczyć. Do tego w niemieckich salonach są spore upusty, szczególnie na dodatki. U nas dodatki do grupy vw nadal kosztują jakby euro było po prawie 5zł :(

~Marco 2008-08-08

Czyli krok w dobrym kierunku. Teraz Audi w Polsce będzie droższe tylko o 10-20% niż w Niemczech.

~Jan 2008-08-08

Bo najlepsze są nawozy sztuczne z dużą zawartością PHI

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Hyundai i30 N – polski cennik
Hyundai i30 N – polski cennik
Pierwszy hot hatch w historii Hyundaia niebawem trafi do salonów w Polsce. Znamy jego cenę.