mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Audi liderem segmentu premium

Audi liderem segmentu premium

Jedną z głównych cech odróżniających auta z segmentu premium jest cena, która jest dużo wyższa niż w przypadku innych porównywalnych rozmiarami modeli. Okazuje się, iż najczęściej poszukiwaną marką w serwisie GEpard wśród aut tej klasy jest Audi, a modelem Audi A4.

Audi liderem segmentu premium

Coraz większa popularność także droższych (w przypadku aut nowych) modeli nie dziwi. Duża konkurencja na rynku używanych powoduje, iż ceny wszystkich aut, w tym i z segmentu premium, mocno lecą w dół. A to stwarza szansę stać się posiadaczem auta, które jeszcze przed kilkoma laty znajdowało się co najwyżej w zasięgu naszych marzeń.

W serwisie aut używanych sieci GEpard zdecydowanie największą popularnością wśród tego typu aut, bez podziału na klasy, cieszą się modele marki Audi. W pierwszej piątce znaleźli się aż czterej przedstawiciele tej niemieckiej marki – kolejno Audi A4 (12. miejsce w łącznym rankingu), Audi A6 (26.), Audi 80 (36.) oraz Audi A3 (40.). Rozdzielił je jedynie, zajmując trzecie miejsce w tej kategorii, Mercedes klasy C (29.). Kolejne miejsca w tej grupie zajęły Mercedes klasy E (41.), Mercedes 124 (42.), BMW serii 3 (44.) i serii 5 (55.)

Natomiast w łącznym rankingu najbardziej popularnych aut serwisu GEpard bez większych zmian. Te same modele, co w ostatnich kilku miesiącach, zajmują czołowe trzy lokaty. A tuż za ich plecami o kilka pozycji awansowały Ford Mondeo oraz Focus.

Top 10 Serwisu GEpard – najczęściej oglądane modele samochodów używanych w lipcu 2006 

1

Volkswagen Passat

bz

2

Opel Vectra

bz

3

Opel Astra

bz

4

Ford Mondeo

+ 2

5

Ford Focus

+ 6

6

Volkswagen Golf III

- 1

7

Honda Civic

bz

8

Toyota Corolla

- 4

9

Opel Corsa

bz

10

Volkswagen Golf IV

- 2

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.

Zalando Zalando