mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Audi odnosi sukcesy

Audi odnosi sukcesy

W najnowszym plebiscycie czytelników niemieckiego wydania magazynu "Auto, motor i Sport" Audi zwycięzyło aż w czterech kategoriach.

Audi odnosi sukcesy

Wybór czytelników jest dla nas ważnym wskaźnikiem. A powodzenie, jakim cieszą się samochody Audi wśród czytelników ams dowodzi, że mamy w swojej ofercie właściwe produkty. Jednocześnie ten doskonały wynik stanowi zachętę dla całej załogi” – powiedział Rupert Stadler, Prezes Zarządu AUDI AG podczas uroczystości rozdania nagród.

Ze swoimi czterema nagrodami Audi jest najlepszą marką w tym plebiscycie. Należy zwrócić szczególną uwagę na sukces nowego samochodu sportowego Audi R8, który pokonał konkurentów obecnych na rynku już od wielu lat.

Także nowe Audi A4 Limousine zaprezentowało się sensacyjnie i znalazło uznanie zarówno w mediach, jak i u klientów. Połączenie najnowocześniejszej techniki, przestronności, eleganckiej stylistyki i wysokiej jakości czynią ze wszystkich A4 „urodzonych zwycięzców”.

Można powiedzieć, że do zwycięstw Audi A3 wszyscy się przyzwyczaili. Już po raz czwarty model ten stanął na najwyższym podium wśród samochodów kompaktowych.
Nowy A3 Cabriolet, który pojawi się w najbliższych miesiącach, będzie atrakcyjnym uzupełnieniem tej serii modeli.

W wyższej klasie średniej po raz kolejny wygrało Audi A6. Łączy ono w sobie elegancję
i sportowy charakter w sposób typowy dla Audi. Oferta modeli obejmuje obok wersji Limousine i Avant także sportowe S6 oraz A6 allroad. W najbliższych miesiącach dostępna będzie najbardziej sportowa wersja tego modelu – RS6.

Plebiscyt ams potwierdził ponadto interesujący trend. Według badań Instytutu badawczego TNS Infratest co ósmy Niemiec, gdyby mógł sobie natychmiast kupić samochód nie zwracając uwagi na zasobność portfela, wybrałby któryś z modeli Audi. I znów Audi pokonało konkurentów.

Zobacz koniecznie: Wszystko o Audi
Tematy w artykule: Audi Audi Audi

Podobne wiadomości:

Nowe Audi A8 - pierwsze zdjęcia

Nowe Audi A8 - pierwsze zdjęcia

Aktualności 2017-07-05

Nowe Audi A8 - limuzyna przyszłości

Nowe Audi A8 - limuzyna przyszłości

Premiery 2017-07-13

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.