mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Audi ze zdobywcą Ligi Mistrzów

Audi ze zdobywcą Ligi Mistrzów

Świeżo upieczony triumfator Ligi Mistrzów - FC Chelsea, przez najbliższe trzy lata będzie partnerem koncernu Audi. Tym samym niemiecka firma z Ingolstadt wspiera obecnie cztery najlepsze zespoły na Starym Kontynencie.

Audi ze zdobywcą Ligi Mistrzów
Real Madryt, FC Barcelona, Bayern Monachium i teraz również FC Chelsea. Od tej chwili wszyscy czterej półfinaliści obecnego sezonu Ligi Mistrzów należą do grupy partnerskich drużyn Audi. Przez najbliższe trzy lata, cztery pierścienie będą obecne również na Stamford Bridge, stadionie FC Chelsea. Londyński klub zwyciężył właśnie w miniony weekend w finale Champions League, niedawno po raz siódmy zdobył Puchar Anglii, a w ostatnich ośmiu latach trzy razy wygrywał Premier League.

- Serdecznie witamy Chelsea w piłkarskiej rodzinie Audi - powiedział Peter Schwarzenbauer, członek zarządu Audi AG, odpowiedzialny za marketing i sprzedaż. - Ze swoją ponad stuletnią tradycją, milionami fanów na całym świecie i licznymi trofeami, klub jest jednym z najsłynniejszych w międzynarodowym futbolu. Chcemy w przyszłości być razem obecni na ważnym brytyjskim rynku.

Martin Sander, dyrektor Audi UK, również cieszy się ze współpracy. - Nasze hasło "przewaga dzięki technice" dotyczy w równym stopniu Audi i Chelsea. Dzięki partnerstwu otwierają się całkowicie nowe możliwości. FC Chelsea planuje na przykład otworzyć naukową akademię sportu. To mogłoby być również interesujące dla naszych kierowców wyścigowych.

- Cieszymy się na współpracę z jednym z wiodących producentów samochodów na świecie - powiedział z kolei Ron Gourlay, dyrektor generalny FC Chelsea. - Audi jest znane ze swego sportowego charakteru oraz wspaniałej, innowacyjnej technologii i dlatego jest fantastycznym partnerem dla naszego klubu.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Audi
Tematy w artykule: Audi piłka nożna

Podobne wiadomości:

Audi wprowadza nowe oznaczenia

Audi wprowadza nowe oznaczenia

Aktualności 2017-08-31

Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny

Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny

Aktualności 2018-05-15

Komentuj:

~pawian 2012-05-21

jakie Audi przeciez A1 to Polo szmelcwagon

~nelson 2012-05-21

Czelsi, Bajern, barka i Real, co oni wszyscy widzą w tych Audi.... no chyba że Audi najwięcej im zapłaciło, albo najlepsze fury zaproponowało

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.