mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Aukcja Astona

Aukcja Astona

Kolejne sławne auto sławnego człowieka zostanie zlicytowane. Po ostatniej głośnej akcji Golfa IV obecnego Papieża, teraz pod młotek idzie...

Aukcja Astona

...Aston Martin Virage z limitowanej wersji z 1995 roku. Do kogo należy? Obecnie - od wyjazdu z fabryki jako jeden z dziewięciu modeli w takiej specyfikacji, do ostatniego uderzenia drewnianego młotka - do Lennoxa Lewisa.

W stosunku do seryjnej wersji tego modelu Astona, 41-krotny zwycięzca walk, zamówił wprowadzenie pewnych zmian. Na zlecenie retuszowi poddano między innymi elementy silnika, ospoilerowanie i atrapę chłodnicy.

Indywidualnego charakteru nabrało wnętrze, w którym znalazł się mocarny system nagłośnienia, nawigacja satelitarna i telewizor. Nie obyło się również bez zwiększenia rozmiaru fotela kierowcy do XXL.

Przez dziesięć lat użytkowania samochodu mistrz wagi ciężkiej przejechał nim 52.800 kilometrów - śmiesznie mało. Fakt ten - poza powyższymi, oczywistymi czynnikami - wpłynie na pewno na cenę wywoławczą auta.

Ta może wynosić około 200.000zł. Tych, których zainteresuje oferta odsyłamy do siedziby firmy Works Service w Newport Pagnell, w Anglii.

 

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Importer niemieckiej marki opublikował właśnie cennik nowego Audi A6. Samochód będzie dostępny na początek w silnikiem benzynowym i wysokoprężnym. Cennik otwiera kwota 296 600 zł.