mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Aukcja Astona

Aukcja Astona

Kolejne sławne auto sławnego człowieka zostanie zlicytowane. Po ostatniej głośnej akcji Golfa IV obecnego Papieża, teraz pod młotek idzie...

Aukcja Astona

...Aston Martin Virage z limitowanej wersji z 1995 roku. Do kogo należy? Obecnie - od wyjazdu z fabryki jako jeden z dziewięciu modeli w takiej specyfikacji, do ostatniego uderzenia drewnianego młotka - do Lennoxa Lewisa.

W stosunku do seryjnej wersji tego modelu Astona, 41-krotny zwycięzca walk, zamówił wprowadzenie pewnych zmian. Na zlecenie retuszowi poddano między innymi elementy silnika, ospoilerowanie i atrapę chłodnicy.

Indywidualnego charakteru nabrało wnętrze, w którym znalazł się mocarny system nagłośnienia, nawigacja satelitarna i telewizor. Nie obyło się również bez zwiększenia rozmiaru fotela kierowcy do XXL.

Przez dziesięć lat użytkowania samochodu mistrz wagi ciężkiej przejechał nim 52.800 kilometrów - śmiesznie mało. Fakt ten - poza powyższymi, oczywistymi czynnikami - wpłynie na pewno na cenę wywoławczą auta.

Ta może wynosić około 200.000zł. Tych, których zainteresuje oferta odsyłamy do siedziby firmy Works Service w Newport Pagnell, w Anglii.

 

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.