mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Auta pod specjalnym nadzorem

Auta pod specjalnym nadzorem

GPS w mojeauto.pl

Satelitarne systemy monitorowania pojazdów GPS, od kilku lat wykorzystywane są w Polsce do lokalizacji i monitoringu pojazdów, przeciwdziałania kradzieżom oraz zarządzania flotami samochodowymi.

Dzięki współpracy firmy Liberty Poland z serwisem internetowym mojeauto.pl użytkownicy Internetu mogą zamawiać urządzenia Liberty GPS on-line. Oferta dla internautów, dostępna pod adresem www.mojeauto.pl w sekcji auto-mobile IT, obejmuje preferencyjne ceny urządzenia i abonamentu.

Firma Liberty Poland S.A. jest jednym z prekursorów monitorowania pojazdów na polskim rynku. W 2000 roku wprowadziła na polski rynek Satelitarny System Monitorowania Pojazdów Liberty GPS. System znajduje zastosowanie wszędzie tam gdzie potrzebne jest maksymalne bezpieczeństwo kierowcy, pojazdu i ładunku. Sprawdza się w sytuacjach, gdy wymagana jest precyzyjna informacja o położeniu, czasie przejazdu i prędkości wybranego pojazdu. System skutecznie wspiera działania na rzecz optymalnego i oszczędnego zarządzania transportem oraz logistyką. Ponadto, stanowi skuteczne zabezpieczenie przed kradzieżą. Policja otrzymuje dokładne dane umożliwiające bezzwłoczne odzyskanie utraconego pojazdu.

Dla mojeauto.pl współpraca z Liberty Poland oznacza nie tylko poszerzenie oferty handlowej. Jest to element strategii serwisu ewoluującego od internetowego salonu samochodowego w kierunku platformy motoryzacyjnej dedykowanej zarówno indywidualnym odbiorcom jak i firmom.

Wspólne z Liberty Poland przedsięwzięcie skierowane jest do obu tych grup.

„mojeauto.pl rozwija obecnie projekt skierowany do firm posiadających floty samochodowe i zarządzających nimi. System monitorowania pojazdów Liberty GPS dostępny na naszych stronach stanowi ciekawe uzupełnienie dla interaktywnych narzędzi do zarządzania flotą on-line. mojeauto.pl będzie rozbudowywać serwis o nowe narzędzia, bieżące informacje i porady wspomagające zarządzanie parkami samochodowymi. Współpraca z Liberty Poland jest tego przykładem. Korzystają z tego również klienci indywidualni, którzy mogą teraz zamawiać on-line nie tylko samochody, ale również swoje bezpieczeństwo” – informuje Dorota Murzyńska, PR Manager w mojeauto.pl.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.