mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > AutoEvent 2006

AutoEvent 2006

Polska Izba Motoryzacji organizuje II Doroczną Konferencję Przemysłu Motoryzacyjnego w Polsce AutoEvent 2006, które odbędzie się 10-11 maja w Poznaniu. W maju 2005 roku odbyła się pierwsza edycja konferencji AutoEvent, w której udział wzięło blisko 150 reprezentantów sektora motoryzacyjnego z kraju i zagranicy.

AutoEvent 2006

Myślą przewodnią tegorocznej, drugiej edycji konferencji AutoEvent 2006 jest podsumowanie wydarzeń w przemyśle motoryzacyjnym w 2005 r. wraz z planami na 2006 r. Poruszone zostaną także zagadnienia związane z funkcjonowaniem producentów motoryzacyjnych w Polsce (HR, obniżanie kosztów, lean manufacuring, systemy zarządzania jakości itd.). Podczas obu dni konferencji będzie ponad 20 prelegentów.

Ubiegłoroczne forum zostało wysoko ocenione przez zainteresowanych. Podczas dwudniowej konferencji uczestnicy mogli wysłuchać prelegentów reprezentujących organizacje motoryzacyjne z Niemiec, Szwecji, Węgier, Rosji i Polski a także poznać "case study" między innymi takich firm jak Fiat Auto Poland, VW-Poznań, Delphi Polska, Faurecia czy Kirchhoff Polska.

"Nasza konferencja ma stać się cyklicznym wydarzeniem i platformą wymiany doświadczeń i kooperacji pomiędzy polskimi firmami i zagranicznymi, na jednym z najbardziej perspektywicznych rynków Europy Środkowo-Wschodniej" - Roman Kantorski Prezes Polskiej Izby Motoryzacji

Pełny program AutoEvent 2006 zostanie przedstawiony już pod koniec stycznia.

 

Tematy w artykule: wydarzenia

Podobne wiadomości:

Autoevent 2011 – VII konferencja przemysłu motoryzacyjnego

Autoevent 2011 – VII konferencja przemysłu...

Aktualności 2011-06-16

Volvo Polska topowym pracodawcą

Volvo Polska topowym pracodawcą

Aktualności 2011-04-20

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Solaris wybuduje kolejny zakład
Solaris wybuduje kolejny zakład
Producent pojazdów komunikacji miejskiej z wielkopolskiego Bolechowa przygotowuje się do kolejnej inwestycji. Solaris Bus & Coach wybuduje piąty zakład produkcyjny. Spółka kupiła 8,3 ha w okolicach Środy Wielkopolskiej.

Zalando Zalando