mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > AutoEvent 2006

AutoEvent 2006

W dniach 10 i 11 maja br, w Poznaniu po raz drugi odbędzie się konferencja AutoEvent, doroczna konferencja przemysłu motoryzacyjnego w Polsce. Uczestnictwo w konferencji organizowanej przez Polską Izbę Motoryzacji potwierdziło już ponad 60 przedstawicieli branży z kraju i zagranicy.

AutoEvent 2006

Myślą przewodnią tegorocznej edycji AutoEvent 2006 jest podsumowanie wydarzeń w przemyśle motoryzacyjnym w 2005 r. wraz z planami na 2006 r. "Nasza cykliczna już impreza, jest okazją do wymiany doświadczeń i opinii pomiędzy firmami polskimi i potencjalnymi partnerami z zagranicy, a także możliwością podsumowania kondycji przemysłu motoryzacyjnego w naszym kraju" - Roman Kantorski, Prezes Polskiej Izby Motoryzacji.

Podczas dwudniowej konferencji uczestnicy będą mogli wziąć udział w panelu dyskusyjnym z najważniejszymi postaciami sektora motoryzacyjnego w Polsce oraz wysłuchać "case studies" poruszających zagadnienia związane z funkcjonowaniem producentów pojazdów i komponentów (sourcing poddostawców, HR, obniżanie kosztów, lean manufacturing, systemy zarządzania jakością itd.). Wśród blisko 20 prelegentów znajdą się również goście z zagranicy, przedstawiciele producentów samochodów (DaimlerChrysler, PSA Trnava) oraz z zaprzyjaźnionych organizacji motoryzacyjnych z Hiszpanii, Rumunii i Rosji.

Do 10 marca koszt uczestnictwa w konferencji jest promocyjny. Ponadto członkowie PIM mają prawo do 50 % zniżki na udział w AutoEvent 2006.

Pełna wersja programu AutoEvent

 

Tematy w artykule: wydarzenia

Podobne wiadomości:

Dębica odpowiedzialna społecznie

Dębica odpowiedzialna społecznie

Aktualności 2011-11-22

Autoevent 2011 – VII konferencja przemysłu motoryzacyjnego

Autoevent 2011 – VII konferencja przemysłu...

Aktualności 2011-06-16

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek? Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek?