mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > AutoEvent 2006

AutoEvent 2006

W dniach 10 i 11 maja br, w Poznaniu po raz drugi odbędzie się konferencja AutoEvent, doroczna konferencja przemysłu motoryzacyjnego w Polsce. Uczestnictwo w konferencji organizowanej przez Polską Izbę Motoryzacji potwierdziło już ponad 60 przedstawicieli branży z kraju i zagranicy.

AutoEvent 2006

Myślą przewodnią tegorocznej edycji AutoEvent 2006 jest podsumowanie wydarzeń w przemyśle motoryzacyjnym w 2005 r. wraz z planami na 2006 r. "Nasza cykliczna już impreza, jest okazją do wymiany doświadczeń i opinii pomiędzy firmami polskimi i potencjalnymi partnerami z zagranicy, a także możliwością podsumowania kondycji przemysłu motoryzacyjnego w naszym kraju" - Roman Kantorski, Prezes Polskiej Izby Motoryzacji.

Podczas dwudniowej konferencji uczestnicy będą mogli wziąć udział w panelu dyskusyjnym z najważniejszymi postaciami sektora motoryzacyjnego w Polsce oraz wysłuchać "case studies" poruszających zagadnienia związane z funkcjonowaniem producentów pojazdów i komponentów (sourcing poddostawców, HR, obniżanie kosztów, lean manufacturing, systemy zarządzania jakością itd.). Wśród blisko 20 prelegentów znajdą się również goście z zagranicy, przedstawiciele producentów samochodów (DaimlerChrysler, PSA Trnava) oraz z zaprzyjaźnionych organizacji motoryzacyjnych z Hiszpanii, Rumunii i Rosji.

Do 10 marca koszt uczestnictwa w konferencji jest promocyjny. Ponadto członkowie PIM mają prawo do 50 % zniżki na udział w AutoEvent 2006.

Pełna wersja programu AutoEvent

 

Tematy w artykule: wydarzenia

Podobne wiadomości:

Autoevent 2011 – VII konferencja przemysłu motoryzacyjnego

Autoevent 2011 – VII konferencja przemysłu...

Aktualności 2011-06-16

Dębica odpowiedzialna społecznie

Dębica odpowiedzialna społecznie

Aktualności 2011-11-22

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.