mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > AutoEvent 2006

AutoEvent 2006

W dniach 10 i 11 maja br, w Poznaniu po raz drugi odbędzie się konferencja AutoEvent, doroczna konferencja przemysłu motoryzacyjnego w Polsce. Uczestnictwo w konferencji organizowanej przez Polską Izbę Motoryzacji potwierdziło już ponad 60 przedstawicieli branży z kraju i zagranicy.

AutoEvent 2006

Myślą przewodnią tegorocznej edycji AutoEvent 2006 jest podsumowanie wydarzeń w przemyśle motoryzacyjnym w 2005 r. wraz z planami na 2006 r. "Nasza cykliczna już impreza, jest okazją do wymiany doświadczeń i opinii pomiędzy firmami polskimi i potencjalnymi partnerami z zagranicy, a także możliwością podsumowania kondycji przemysłu motoryzacyjnego w naszym kraju" - Roman Kantorski, Prezes Polskiej Izby Motoryzacji.

Podczas dwudniowej konferencji uczestnicy będą mogli wziąć udział w panelu dyskusyjnym z najważniejszymi postaciami sektora motoryzacyjnego w Polsce oraz wysłuchać "case studies" poruszających zagadnienia związane z funkcjonowaniem producentów pojazdów i komponentów (sourcing poddostawców, HR, obniżanie kosztów, lean manufacturing, systemy zarządzania jakością itd.). Wśród blisko 20 prelegentów znajdą się również goście z zagranicy, przedstawiciele producentów samochodów (DaimlerChrysler, PSA Trnava) oraz z zaprzyjaźnionych organizacji motoryzacyjnych z Hiszpanii, Rumunii i Rosji.

Do 10 marca koszt uczestnictwa w konferencji jest promocyjny. Ponadto członkowie PIM mają prawo do 50 % zniżki na udział w AutoEvent 2006.

Pełna wersja programu AutoEvent

 

Tematy w artykule: wydarzenia

Podobne wiadomości:

Volvo Polska topowym pracodawcą

Volvo Polska topowym pracodawcą

Aktualności 2011-04-20

Dębica odpowiedzialna społecznie

Dębica odpowiedzialna społecznie

Aktualności 2011-11-22

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.

Zalando Zalando