mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > AutoEvent 2006

AutoEvent 2006

W dniach 10 i 11 maja br, w Poznaniu po raz drugi odbędzie się konferencja AutoEvent, doroczna konferencja przemysłu motoryzacyjnego w Polsce. Uczestnictwo w konferencji organizowanej przez Polską Izbę Motoryzacji potwierdziło już ponad 60 przedstawicieli branży z kraju i zagranicy.

AutoEvent 2006

Myślą przewodnią tegorocznej edycji AutoEvent 2006 jest podsumowanie wydarzeń w przemyśle motoryzacyjnym w 2005 r. wraz z planami na 2006 r. "Nasza cykliczna już impreza, jest okazją do wymiany doświadczeń i opinii pomiędzy firmami polskimi i potencjalnymi partnerami z zagranicy, a także możliwością podsumowania kondycji przemysłu motoryzacyjnego w naszym kraju" - Roman Kantorski, Prezes Polskiej Izby Motoryzacji.

Podczas dwudniowej konferencji uczestnicy będą mogli wziąć udział w panelu dyskusyjnym z najważniejszymi postaciami sektora motoryzacyjnego w Polsce oraz wysłuchać "case studies" poruszających zagadnienia związane z funkcjonowaniem producentów pojazdów i komponentów (sourcing poddostawców, HR, obniżanie kosztów, lean manufacturing, systemy zarządzania jakością itd.). Wśród blisko 20 prelegentów znajdą się również goście z zagranicy, przedstawiciele producentów samochodów (DaimlerChrysler, PSA Trnava) oraz z zaprzyjaźnionych organizacji motoryzacyjnych z Hiszpanii, Rumunii i Rosji.

Do 10 marca koszt uczestnictwa w konferencji jest promocyjny. Ponadto członkowie PIM mają prawo do 50 % zniżki na udział w AutoEvent 2006.

Pełna wersja programu AutoEvent

 

Tematy w artykule: wydarzenia

Podobne wiadomości:

Dębica odpowiedzialna społecznie

Dębica odpowiedzialna społecznie

Aktualności 2011-11-22

Projekt Automotive Silesia Region

Projekt Automotive Silesia Region

Aktualności 2011-11-15

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Ubezpiecznie OC będzie zależne od mandatów
Ubezpiecznie OC będzie zależne od mandatów
Polska Izba Ubezpieczeń przygotowała raport, który proponuje rozwiązania zmniejszające liczbę wypadków drogowych w Polsce. Chodzi o możliwość taryfikacji ubezpieczenia OC w oparciu o mandaty i punkty karne.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic