mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > AutoEvent 2006

AutoEvent 2006

W dniach 10 i 11 maja w Poznaniu odbędzie się organizowana przez Polską Izbę Motoryzacji II doroczna konferencja przemysłu motoryzacyjnego w Polsce AutoEvent 2006.

Podczas tegorocznej konferencji uczestnicy będą mogli wysłuchać prezentacji dotyczących m.in.: planów produkcyjnych, zagadnień związanych z inwestycjami w branżę motoryzacyjną, HR, obniżania kosztów, lean manufacuring, systemów zarządzania jakości.

Wśród prelegentów znajdą się także przedstawiciele koncernów motoryzacyjnych: Dirk Wulfing z MAN Nutzfahrzeuge, Kranck Guyot z PSA Trnava, Geoff Smith z Nissan Europe oraz Tilman M. Knapp z DaimlerChrysler AG. Ponadto głos zabiorą także liczni przedstawiciele poddostawców motoryzacyjnych obecnych na naszym rynku.

W ubiegłym roku w konferencji AutoEvent 2005, która odbyła się również w Poznaniu w dniach 11-12 maja, wzięło udział ok. 150 uczestników oraz kilkunastu wystawców. Jej głównym celem była możliwość zapoznania się przedstawicieli branży z sytuacją na krajowym rynku producentów samochodów i komponentów motoryzacyjnych oraz z trendami w krajach UE. Obok prezentacji największych producentów samochodów osobowych (Fiat Auto Poland) oraz dostawczych (VW-Poznan), można było wysłuchać wystąpień m.in. największych poddostawców w Polsce (Delphi Polska, Faurecia, Kirchhoff Polska).

Z największym zainteresowaniem spotkała się prezentacja przedstawiciela PSA Peugeot Citroen, który przedstawił m.in. politykę koncernu wobec firm z Europy Środkowo-Wschodniej. Zwłaszcza, że jego wystąpienie było pierwszym etapem w poszukiwaniu na rynku polskim nowych poddostawców dla europejskich fabryk PSA.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.