Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > AutoEvent 2006

AutoEvent 2006

W dniach 10 i 11 maja w Poznaniu odbędzie się organizowana przez Polską Izbę Motoryzacji II doroczna konferencja przemysłu motoryzacyjnego w Polsce AutoEvent 2006.

Podczas tegorocznej konferencji uczestnicy będą mogli wysłuchać prezentacji dotyczących m.in.: planów produkcyjnych, zagadnień związanych z inwestycjami w branżę motoryzacyjną, HR, obniżania kosztów, lean manufacuring, systemów zarządzania jakości.

Wśród prelegentów znajdą się także przedstawiciele koncernów motoryzacyjnych: Dirk Wulfing z MAN Nutzfahrzeuge, Kranck Guyot z PSA Trnava, Geoff Smith z Nissan Europe oraz Tilman M. Knapp z DaimlerChrysler AG. Ponadto głos zabiorą także liczni przedstawiciele poddostawców motoryzacyjnych obecnych na naszym rynku.

W ubiegłym roku w konferencji AutoEvent 2005, która odbyła się również w Poznaniu w dniach 11-12 maja, wzięło udział ok. 150 uczestników oraz kilkunastu wystawców. Jej głównym celem była możliwość zapoznania się przedstawicieli branży z sytuacją na krajowym rynku producentów samochodów i komponentów motoryzacyjnych oraz z trendami w krajach UE. Obok prezentacji największych producentów samochodów osobowych (Fiat Auto Poland) oraz dostawczych (VW-Poznan), można było wysłuchać wystąpień m.in. największych poddostawców w Polsce (Delphi Polska, Faurecia, Kirchhoff Polska).

Z największym zainteresowaniem spotkała się prezentacja przedstawiciela PSA Peugeot Citroen, który przedstawił m.in. politykę koncernu wobec firm z Europy Środkowo-Wschodniej. Zwłaszcza, że jego wystąpienie było pierwszym etapem w poszukiwaniu na rynku polskim nowych poddostawców dla europejskich fabryk PSA.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Karma Revero – ujawniono ceny
Karma Revero – ujawniono ceny
Karma powraca, ale tym razem jako marka wskrzeszona przez chińskiego inwestora. Model Revero to nowe wcielenie samochodu znanego przedtem jako Fisker Karma, czyli głównego konkurenta Tesli.
Rozpoznaj modele Skody i wygraj Rozpoznaj modele Skody i wygraj