mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > AutoEvent 2007 - konferencja przemysłu motoryzacyjnego

AutoEvent 2007 - konferencja przemysłu motoryzacyjnego

Już za niespełna 3 miesiące odbędzie się AutoEvent 2007 - III doroczna konferencja przemysłu motoryzacyjnego w Polsce organizowana przez Polską Izbę Motoryzacji.

AutoEvent 2007 - konferencja przemysłu motoryzacyjnego

„AutoEvent staje się jedną z największych i najważniejszych konferencji motoryzacyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej, która skupia corocznie najważniejszych przedstawicieli sektora przemysłowego. W tym roku nasza konferencja powinna zgromadzić ponad 220 uczestników z kraju i zagranicy” – Rafał Orłowski, Dyrektor Biura PIM.

Podczas dwudniowej konferencji (23-24 maja br.) uczestnicy będą mogli wziąć udział w interaktywnych panelach dyskusyjnych oraz wysłuchać "case studies" poruszających zagadnienia związane z produkcją pojazdów i komponentów (m.in. sourcing dostawców, zarządzanie jakością, obniżanie kosztów i in.). Trzeciego dnia (25 maja br.) zaplanowana jest wizyta w fabryce VW-Poznań i jego dostawcy Gestamp Polska.

Cykliczna już impreza jest doskonałą okazją do wymiany doświadczeń i opinii pomiędzy przedstawicielami branży, a także możliwością przedstawienia rzeczywistej kondycji przemysłu motoryzacyjnego w Polsce.

W ubiegłym roku w konferencji AutoEvent 2006 wzięło udział ok. 200 uczestników oraz kilkunastu wystawców. Jej głównym celem była możliwość zapoznania się przedstawicieli branży z sytuacją na krajowym rynku producentów samochodów i komponentów motoryzacyjnych oraz z trendami w krajach UE.

Więcej informacji: www.autoevent.pl

Zobacz jak było wcześniej: Doroczna konferencja branży motoryzacyjnej - Auto Event 2006 (2006-05-16)

Przeczytaj także:

Siły jeszcze mamy – wywiad z Romanem Kantorskim, Prezesem PIM


 

Tematy w artykule: wydarzenia

Podobne wiadomości:

Dębica odpowiedzialna społecznie

Dębica odpowiedzialna społecznie

Aktualności 2011-11-22

LOTOS mistrzem biznesu

LOTOS mistrzem biznesu

Aktualności 2011-06-03

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.