mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > AutoEvent 2008

AutoEvent 2008

W dniach 18-20 czerwca 2008 roku w Poznaniu odbędzie się kolejna edycja dorocznej konferencji przemysłu motoryzacyjnego w Polsce AutoEvent, której organizatorem jest Polska Izba Motoryzacji. Jest to obecnie największa konferencja dotycząca tej gałęzi przemysłu w Polsce.

AutoEvent 2008
W tegorocznej, czwartej edycji ma wziąć udział ponad 300 uczestników (w ubiegłym roku była to liczba ponad 250), zatem będzie to największa tego typu impreza w naszym kraju. Wśród 30 prelegentów AutoEvent 2008 znajdą się m.in. przedstawiciele firm: PSA Trnava (Franck Guyot), BMW Group (Bernhard Horst), Volkswagen-Poznań (Christof Eder), Ford (Colin Fearon) i wielu innych działających na terenie Polski.

Podczas dwudniowej konferencji będzie można wziąć udział w interaktywnych panelach dyskusyjnych oraz wysłuchać "case studies", podzielonych na poszczególne bloki tematyczne. Poruszone zostaną zagadnienia związane ze strategiami zakupowymi koncernów, obniżaniem kosztów, polityką zarządzania zasobami ludzkimi (human resoures), a także z doskonaleniem systemów produkcyjnych i logistycznych (kazein, EFQM).

Drugiego dnia (19 czerwca), równolegle z konferencją, jej uczestnicy będą mogli wziąć udział w bezpośrednich rozmowach z przedstawicielami działów zakupów koncernów Ford, PSA i Volkswagen. Podczas bezpośrednich rozmów będzie można zapoznać się z wymaganiami koncernów, dotyczącymi współpracy z dostawcami, zaprezentować swoją firmę i obejrzeć wystawę detali, dla których aktualnie poszukuje się dostawców.
 
Trzeciego dnia (20 czerwca), będzie miało miejsce zwiedzenie fabryki Volkswagen-Poznań. Wszyscy chętni będą mogli zobaczyć zakład nr 1 na Antoninku, produkujący pojazdy oraz zakład nr 4, a także park dostawców w Swarzędzu. Udział w zwiedzaniu zakładów będzie idealną okazją do zapoznania się z procesami produkcyjnymi i logistycznymi, funkcjonującymi w tym koncernie.

Więcej informacji o AutoEvent 2008

Zobacz jak wyglądał AutoEvent 2007

Podobne wiadomości:

Volkswagen zmniejsza produkcję Passata

Volkswagen zmniejsza produkcję Passata

Aktualności 2016-08-17

Rusza produkcja nowego VW Tiguana

Rusza produkcja nowego VW Tiguana

Aktualności 2016-01-11

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.