mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > AutoEvent 2008

AutoEvent 2008

W dniach 18-20 czerwca 2008 roku w Poznaniu odbędzie się kolejna edycja dorocznej konferencji przemysłu motoryzacyjnego w Polsce AutoEvent, której organizatorem jest Polska Izba Motoryzacji. Jest to obecnie największa konferencja dotycząca tej gałęzi przemysłu w Polsce.

AutoEvent 2008
W tegorocznej, czwartej edycji ma wziąć udział ponad 300 uczestników (w ubiegłym roku była to liczba ponad 250), zatem będzie to największa tego typu impreza w naszym kraju. Wśród 30 prelegentów AutoEvent 2008 znajdą się m.in. przedstawiciele firm: PSA Trnava (Franck Guyot), BMW Group (Bernhard Horst), Volkswagen-Poznań (Christof Eder), Ford (Colin Fearon) i wielu innych działających na terenie Polski.

Podczas dwudniowej konferencji będzie można wziąć udział w interaktywnych panelach dyskusyjnych oraz wysłuchać "case studies", podzielonych na poszczególne bloki tematyczne. Poruszone zostaną zagadnienia związane ze strategiami zakupowymi koncernów, obniżaniem kosztów, polityką zarządzania zasobami ludzkimi (human resoures), a także z doskonaleniem systemów produkcyjnych i logistycznych (kazein, EFQM).

Drugiego dnia (19 czerwca), równolegle z konferencją, jej uczestnicy będą mogli wziąć udział w bezpośrednich rozmowach z przedstawicielami działów zakupów koncernów Ford, PSA i Volkswagen. Podczas bezpośrednich rozmów będzie można zapoznać się z wymaganiami koncernów, dotyczącymi współpracy z dostawcami, zaprezentować swoją firmę i obejrzeć wystawę detali, dla których aktualnie poszukuje się dostawców.
 
Trzeciego dnia (20 czerwca), będzie miało miejsce zwiedzenie fabryki Volkswagen-Poznań. Wszyscy chętni będą mogli zobaczyć zakład nr 1 na Antoninku, produkujący pojazdy oraz zakład nr 4, a także park dostawców w Swarzędzu. Udział w zwiedzaniu zakładów będzie idealną okazją do zapoznania się z procesami produkcyjnymi i logistycznymi, funkcjonującymi w tym koncernie.

Więcej informacji o AutoEvent 2008

Zobacz jak wyglądał AutoEvent 2007

Podobne wiadomości:

Fabryka Mercedesa w Jaworze w 2019 roku

Fabryka Mercedesa w Jaworze w 2019 roku

Aktualności 2016-10-13

VW Golf - produkcja znów zostanie wstrzymana

VW Golf - produkcja znów zostanie wstrzymana

Aktualności 2016-08-22

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Wodorowy Lexus już za cztery lata
Wodorowy Lexus już za cztery lata
Brytyjskie źródła donoszą, powołując się na szefa europejskiego oddziału Lexusa, że już za cztery lata japoński producent zaoferuje klientom samochody elektryczne zasilane wodorowymi ogniwami paliwowymi.